Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz Cifu #47 üzenetére

    Így van, ezért is hűlök el mindig, amikor 1-1 teszt alatt jönnek a kommentek, hogy úú 7700K-m van megéri váltani 8700K-ra? Durva, de rengeteg ilyen kérdés van akár magyar oldalakon akár redditen stb. hihetetlen számomra.

    A baj ezzel még az, hogy az ilyenek miatt terjed el az a tévhit, hogy "fú ne vegyél PC-t, vegyél konzolt, mert a PC-ben ÉVENTE cserélned kell alkatrészt és a gatyád is rámegy...." azok terjesztik ezeket, akik 7700K-ról váltanak 8700K-ra és hasonlók. Én összeraktam a PC-t kb 4 éve, azóta minden évben cserélek VGA-t mert az azért elég nagy volumenekben fejlődik évről évre (kb 40%-al nő a teljesítmény), de azon kívül semmi máshoz nem nyúltam még hozzá és a VGA eladás után is nem olyan sok a ráfizetés eggyel újabbra. Ahogy nézem még további 2-3 évig elleszek így simán.

    [ Szerkesztve ]

  • kolopele

    nagyúr

    válasz Cifu #47 üzenetére

    Igen, de a DX12 lényegében még gyerekcipőben jár, ahol meg van ott többször is inkább DX11 - et használok, mert egyszerűen jobban fut vele egy játék. Abban igazad van hogy ha rosszul van egy játék optimalizálva az nem lehet mérv adó, de annyi ilyen van sajnos hogy azt csak egy erős gép tudja nagyjából kiküszöbölni (csak nézd meg a Mafia 3 - at, I7 meg 1070 alatt már egészen elfogadhatóan fut, alatta meg............). Az AC Origins is követeli az erősebb procit, és mi alapján gondolod hogy nem ez lesz a jövőben is?

Új hozzászólás Aktív témák