Új hozzászólás Aktív témák

  • #35193216

    törölt tag

    válasz pakriksz #358 üzenetére

    Totál egyetértek, igaz én nem BME--re jártam, hanem Pannon Egyetemre, de én is azért mentem, mert programozást akartam tanulni. Tudtam előtte is programozni, de azt gondoltam, hogy elméleti és gyakorlati szinten is tud adni többet az egyetem. Aztán persze tévedtem, de olyan szempontból jó volt, hogy találtam a vége felé szakmai gyakorlatot, ami utólag nézve megkönnyítette az elhelyezkedést. Viszont amit tanulni kellett, abból nem sokat hasznosítottam, és volt amikor nem is volt könnyű. Igazából kizárólag a járulékos dolgok miatt érte meg, korábban valaki írta, hogy kapcsolatot építeni kocsmában is lehet, persze leugatták, hogy ez milyen szint, pedig valahol van benne igazság.

    Egy dologban mégsem értek egyet, ez a Delphi. Az igaz, hogy tanítani már nem kéne, mert csak legacy projektekben fordul elő, de a maga korában nem volt rossz, és tényleg sok dolgot megalapozott. A C# nyelv maga Java szerű és a futtatókörnyezet is, de egyes elemek pl. propertyk a Delphiből jöttek, és maga a fejlesztőkörnyezet és a vizuális komponensek is merítettek a Delhiből, nem csoda, mert a Borlandtól ment át a főfejlesztő a Microsofthoz.

Új hozzászólás Aktív témák