Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz aaa3 #225 üzenetére

    Most ezt nem tudom, hogy te komolyan gondolod, de legalábbis remélem mert viccnek durva lenne...

    A tankönyv bérlet stb azt félévre 25000-et gondoltam, reméltem ez nyilvánvaló. Egy A0-s rajzot kinyomtatni nem olcsó, ahogy pl 60 oldal dokumentációt szines ábrákkal sem.... Ezekből nagyon gyorsan összeszalad a 25k. Ráadásul csak az előirányzott jegyzet kerül 18.000 körül félévente amit persze senki nem vesz meg mind de akkor is legalább 5-6000 ami tényleg kell. Amúgy te ezt a bicikli dolgot komolyan gondoltad? Légyszi járjál már be szentendréről biciklivel. Esetleg vácról vagy vecsésről. Hóban, fagyban, esőben. Szarrá izzadod magad reggel nyolckor, biztos nagyon jó utána abban lenni. Esetleg szóbeli vizsgára/szigóra mennél öltönyben biciklivel? Amúgy 10.000-ért tudod milyen biciklit kapsz? De amúgy ha már ennyire minimálról van szó sétálni is lehet. 20-30 km, ugyan kit érdekel, csak időben el kell indulni...

    20-30ból már három felnőtt eszik. úgy h mosogatószer, papír is a kosztpénzzel van számolva
    Én nem költök sokat kajára, igyekszek gazdaságosan megoldani, főzök is magamnak, csak nem akarok 30 évesen hiánybetegségekben és gyomorrákban megdögleni ha nem muszáj. Persze mindig lehet leadni, meg ételosztásra is lehet menni az még olcsóbb...

    milliónyian örülnének 500/h nak is, de sok melóért irreálisan sok,
    Pont emiatt képesek diplomásoknak ekkora összeget felajánlani. De ha te ennyire örülsz neki akkor dolgozz ennyiért. Érdekes németországban egy segédmunkás is 7 eurót kap óránként.... Itt meg egy friss diplomásnak kiszúrják a szemét ennyivel... Persze tudom afrikában még rosszabb, de engem ez miért érdekeljen? A közműveket sem érdekli, a boltost sem érdekli, a NAV-ot sem érdekli, hát engem sem érdekel.

    (#213) vzozo

    Én nem akarom folytatni, mert ez parttalan. Mind a ketten szét tudjuk cincálni egymás hozzászólását. Igazad van neked is, persze, mindig lehet kicsit húzni a szíjon, meg megszívni a fogunkat, meg összeszorítani a seggünket, hogy még 2 évig beáldozok, csak biztos ebbe az irányba akarunk menni? Folyton a "majd jobb lesz" meg "most egy kicsit még tartsunk ki" csak aztán az egyszeri embernek sose lesz jobb. Itthon senki sem áll ki magáért és ezt kegyetlenül ki is használják.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák