Új hozzászólás Aktív témák

  • #64791808

    törölt tag

    válasz Cathfaern #76 üzenetére

    Jab*zmeg hogy ezt eddig nem tudtam! Így már világos minden.

    #77: nem kezdek el személyeskedni, mert ahogy látom 3-4 moderátor áll dárdát szegezve itt a totyikban :) Igaz, hogy nincs rá szükségem, a "kérlekszépen" úgy un bloc a helyére is teszi a hozzászólásodat. (kb /dev/null)

    Na komolyra: láttál már Windows 3.1-et? Ablakok vanna benne. Jééé, a mocsok [mindenkimás] koppintott, mert most mindenhol ablakok vannak! Láttam OS X-et, sokat. Máshogy néz ki, máshogy működik, más a logikája, mint a vistának, a win7-nek. Más. Hasonlít? Naná cseszed, hát a Bentley meg koppintott a Trabantról, négy kereke van! Szar is, nekem nem is kéne...

    Szóval a hsz-edben manifesztálódott elvakult, vallásos, logikai elemeket totálisan nélkülöző, óvodás, mutogatós, félrészeg bölcsészes, frankót megmondós érveléshez képest a tankönyvekben szereplő rossz példák kutya fülék!

    Aztán lehet, hogy tévedek, szemmel láthatóan megalapozott, tapasztalatokra épülő, pártatlan, objektív verdiktet fogalmazol meg például a Windows 7-tel kapcsolatban. Amiről megjegyzem senki nem tudja, hogy a végleges verzió irányvonala pontosan merre is fog mutatni. Ez is alátámasztja az elvakultságodat, mert egy pre-beta rendszert hasonlítasz egy végeleges, kiforrot változathoz.

    De nem, mert ez egy vadi új képesség, amihez már windows 7 kell, és egy Gb ram minimum

    Itt derül ki, hogy olvasni sem tudsz. Egyértelműen írják, és mindenki tapasztalja, aki kipróbálja, hogy az új rendszer még pre-betaként is érezhetően spórolósabban bánik az erőforrásokkal.

    Elárulok egy titkot

    Én is. Senki nem informatikus a családban. Mivel ezt sehol nem is írtam, te pedig tényként használtad fel az érvelésedben, ezért ismét a funkcionális analfabetizmus diagnózisát gyanítom esetedben. Ugyanakkor nálunk mindenki rendelkezik az önálló gondolat- és véleményalkotás képességével. El tudja dönteni, hogy neki mi kényelmes, mit akar használni. Mi több, mindenki rendelkezik az "egymás döntéseinek tiszteletbentartása" elnevezésű intelligenciafaktorral. Namármost nálatok a családtagok vagy nem rendelkeznek az említett két dologgal, vagy te vagy a keményfarkú apuci, aki majd jól megmutatja otthon anyjuknak! Válasszál...

    Akik a Chrome bétasága miatt sírnak, olvassák el, amit most dajkopali írt. Általában nem csípem a kollégát, de most k*rvára igaza van.

    ronsol #82: nem tudom, nálam IE7 alatt és FF3 alatt is mindegyik megy.

    Nnnna röviden ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák