Új hozzászólás Aktív témák

  • lapa

    veterán

    válasz #06658560 #186 üzenetére

    nem teszi meg _annyiszor_, mert akkor már meghalt. ugyanazt mondjuk, csak szerinted végeredményben ez ugyanannyi össz veszélyhelyzetet teremt, szerintem meg marhára nem. eleve aki bontószökevénnyel meg kispénzű kiserejű autóval jár, az nagyon szigorúan tartja a 47 / 87-et, mert nem biirja kifizetni ha kapja a fotót. ugyaniigy örül, hogy nem esik szét alatta és nem nyomja benzin meg szerviz miatt se. de szerintem kimész a forgalomba te is látod milyen arányban okoznak veszélyhelyzetet a drága erős (mondjuk nagyságrendileg csillogós évjáratú golf és afelett - márka csak példa) vs. a gyenge öreg autók.

    de teljesen mindegy, mindet elföldelném amelyik másokat nyilvánvalóan veszélyeztet. ugyaniigy aki 60-nal araszol mert az meg előhozza a másik zombiból a csakazértis "engem ugyan nem tartasz fel"-t.

    mondjuk mire hollandoknál felgyorsulsz 123-ra már vagy vége az országnak, vagy ott a következő dugó. az tény, hogy ott minden tele van rakva blitzerrel (a kis szar egysávos út is, amin csak 20-szal férsz el a szembejövő mellett). svájcban inkább pályán láttam.

    @djgeg: nekem eddig 3 komolyabb balesetem volt, de fürdőkádban még sose estem el. akkor most vagy nem fürdök, vagy nem annyira elenyésző az esélye.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák