Új hozzászólás Aktív témák

  • gerner1

    Topikgazda

    válasz Schizoka #41006 üzenetére

    Nem tudom, hogy a gyorsítótár törlés mikor volt utoljára, de esetleg megpróbálhatod azt (wipe cache partition), még az OTA update letöltése előtt.

    Ugyan ezt a hibajelentést kapta a sógorom is a nyáron, de nála az indukálta, hogy nem várta meg az OTA frissítés települését teljesen (teljesen= a teló újraindul és az első boot után az OS még ~4-8 percig folyamat ábrával jelzi, hogy az android éppen frissül ⇒és ezt végig kell várni ...), hanem az update utáni OS betöltést követően, azonnal kikapcsolta a telót, és elvégzett a recovery -ben egy gyorsítótár törlést.
    - Neki az lett a megoldás, hogy letöltöttem azt a firmware release -t, és ODIN -nal, a HOME_CSC.. -t használva felraktam újra. Ez után nem jött a "hibaüzi", szóval még ez, talán még neked is opció lehet...

    Én, (a készülékhibán kívül) ezzel a két lehetőséggel találkoztam eddig. Tehát, vagy az okozta, hogy feltelt gyorsítótár miatt futott le az update hibásan, vagy a gyorsítótár helytelen időpontban történő törlése generálta a "hibát".

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák