Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Criton

    veterán

    válasz Burt1793 #473 üzenetére

    Erre érdemes lesz fóliát venni:F Ha tok, én valami bebújtatós tokra gondoltam, abból majd milyet lenne érdemes:F azt tudom, hogy még sehol semmi, csak érdeklődés.
    Kérdeznék a garanciáról is, hogy az a Samsung táján hogyan szokott zajlani, de félek, hogy akkor megint beindulnak egyesek.

  • Rhino666

    őstag

    válasz Burt1793 #473 üzenetére

    És hol az S4 BlinkFeed-je? Ha már értelmetlen parasztvakításoknál tartok, a One-ban is van pár. Vagy akkor hogy az értelmes funkciókat is megemlítsük, hol a Zoe, az 1,4 mikron pixelméretű, rossz fényviszonyokban (vagyis az esetek 80%-a) is működő kamera, kimagasló hangfelvétel és kihangosítás stb.? Inkább ilyen, értelmes jellegű dolgokra kellene figyelni, nem értelmetlen parasztvakításokra, amivel csak eladhatóbb lesz a készülék, nem pedig használhatóbb.

    A kinézetet ne firtassuk, mert eléggé szubjektív dolog, leírhatnám hogy szerintem ránézésre egy gagyi, kilapított iPhone klón, de másnak meg tetszik, ízlés kérdése.

    Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

  • ForRedGlory

    félisten

    válasz Burt1793 #473 üzenetére

    "Ez az S4 már kicsit felébresztette a vágyat maga után, míg a One nem, a Sony is jobban tetszik a HTC-nél, de csak a külső miatt. Itt a véleményem, nem kell szeretni!"

    Ebbe most belevauvau. A Sony Xperia Z egy nagy kalap szar, olyan ronda, mint a bűn, de halál komolyan. Esküszöm, ha ingyen adnák sem kellene. Nemrég volt szerencsém T-Pontban egyhez, és valami űbergagyi, el se hittem, hogy ez az a telefon. Fos kijelző, fos akadozós androiddal (de tényleg, eszméletlen...leírni sem lehet szavakkal) a HTC One jelenleg utcahosszal a leggyönyörűbb telefon, még a Nexus 4-et is porba alázza, pedig a véleményem a Nexus 4-ről, ami eddig a legjobban összerakott telefon volt i4/4s/5 mellett, de egész egyszerűen a H1, annyira szép, hogy büntet... Ebben semmi elvakultság nincs, egyszerűen tény. Aki ismer, és tudja, hogy Samsung fanatikus vagyok, az azt is tudja, hogy ha ilyet írok, akkor annak súlya van.

    Életemben először gondoltam úgy egy tokra, hogy most valami igazán ütős kell, mert ez a telefon megérdemli.

    [ Szerkesztve ]

  • blade zte

    őstag

    válasz Burt1793 #473 üzenetére

    2 év? Annyit a ZTE bladem is kibírt, és még mindig nem fuccsolt be. Akkor most az egyéb prémium gyártókkal hasonlítod össze, vagyis azoknak rosszabb a minöségük, mint bármely más kevésbé ismert cuccnak? Igaz! Az iphone törik ezerrel. ;)

    Belegondolva néha jobb egy jobban megmunkált müanyag. A hátlapcserénél biztos, mert olcsón lecserélheted, és nem unibody. Gondoltátok már, hogy az üveg már szinte jobban bírja a telefon elején, mint a müanyag? :DDD

    A samsung épp az ilyen dolgokért néptelefon(sd kártya, levehetö hátlap) tud néptelefon maradni.

    Bár én a xiaomit jobban támogatom, mivel annak(most mellözve a garanciát) a hivatalos támogatottsága elöreszámíthatólag hosszabb, mint bármelyik telefoné, elég kompakt a mérete, tehát biztos nem azt szemelik ki "ellopandónak"(bár a nagy képernyö is jó nekem), az újításoknál nem kivételeznek holmi pénzügyi alapon, romgyártók programozzák eleve max teljesítményre(amihez nem kell még rootolni is, tudjátok milyen egy custom rom egy alaphoz képest), és a legföbb, hogy OLCSÓ.

    Oppo find 7 astro black

Új hozzászólás Aktív témák