Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz Rhino666 #471 üzenetére

    Magammal személyeskedhetek? Igen ironikusan írtam, de azért ezek az új dolgok is számítanak valamit, főleg, ha a másik félnél nincs ezekből semmi...

    Szerintem kinézetre elölről 10/10 pont, ha nem nézzük az anyagot biztosan szebb a fekete One-nál is.
    Az hogy műanyag, az erősen lényegtelen, mert mindenki tokozni fog, mert ez egy 7,9mm-es telefon 5 colos kijelzővel. Mellesleg a HTC-re kb kötelező a tok, nézzetek át abba a fórumba, az egyik tagnak egy nap alatt sikerült egy karcot összehozni, miközben jobban vigyázott rá mint a szeme fényére...

    Én személy szerint azért szeretem a samsung készülékeket (nem csak a felsőkategóriásakat), mer kapok egy megbízható, jól összerakott készüléket, ami bírja a hétköznapokat és nem kell rá különösebben vigyázni, ha úgy használod ahogy kell, nem lesz baja 2 év múlva sem (lásd az én S2).

    Igazából ezt nem is kéne magyarázni, nálam ha (normális) mobiltelefon akkor samsung, ez nem kérdés! :D

    Ez az S4 már kicsit felébresztette a vágyat maga után, míg a One nem, a Sony is jobban tetszik a HTC-nél, de csak a külső miatt. Itt a véleményem, nem kell szeretni! ;]

Új hozzászólás Aktív témák