Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petesejt

    aktív tag

    válasz Muerte68 #1473 üzenetére

    "te jóval lazábban olvastad el" -- Esküszöm, igyekeztem választ adni neked. Kutattam, mire gondolhatsz. De belefulladtam a lehetőségekbe. Na most, ha te szeretnél megtudni valamit, hadd ne én udvaroljalak már körbe, hogy mit is akarsz pontosan, vedd szépen a fáradságot, és fogalmazd már meg a kérdéseidet, ha nem is hajszálpontosan, de legalább ne ennyire pongyolán.

    Nem azt írtad, hogy "nem probléma-e a nagyobb töltőkapacitás", hanem hogy tudod-e "rendesen" tölteni. Mi az, hogy rendesen? :F

    Nem azt írtad, hogy "8 órát" akarod, hallgatni, hanem hogy "estig kibírja-e". Honnan tudjuk, mikor kelsz fel? :F

    És nem azt írtad, hogy "mennyi plusz fogyasztást jelent", hanem hogy "Ha az óra is működik közben az mennyit használ közben?" -- Mi mennyit használ? Az óra? A telefon? :F

    Arról nem is beszélve, hogy (1) a töltőd jó-e, azt a technikai paraméterekből meg tudtad volna állapítani, színtiszta logikai alapokon (2) ha 10 százalékkal kisebb az akku, nagyjából ennyivel fog kevesebbet bírni a telefon, ez is kitalálható.

    És mint kiderült, az egész bizonytalanság az akkukapacitás tekintetében jórészt irreleváns, mert: "eddig is sokat töltöttem a telefonjaimat, azt szeretem ha teli az aksi"

    Amit gondoltál, és amit leírtál, az köszönőviszonyban sem volt egymással. Persze le lehet engem hurrogni, de ami neked egyértelmű, másnak távolról sem az. Ha meg a kérdéseid láttán a 80% azt mondja magában, hogy "na, ez se tud kérdezni" és továbbgörget, te meg válasz nélkül maradsz, akkor ne csodálkozz.

    "Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

Új hozzászólás Aktív témák