Új hozzászólás Aktív témák

  • Muerte68

    addikt

    válasz petesejt #1471 üzenetére

    A töltőfejre kaptam választ, azért kérdeztem hogy nem e probléma a nagyobb töltő kapacitás
    Konkrétan leírtam hogy bt hangszóróval 8 óra zenehalgatással kibírja e?
    Semmi egyéb semmi külön dolog zene és kész hangszón, szerintem nem olyan komplikált senkinek semilyen egyéni szokásai nem érdekelnek csak ha esetleg szintén halgat zenét mennyit bír
    Az órával kapcsolatban is csak az érdekelt mennyi plusz fogyasztást jelent ennyi
    Szerintem elég konkrét dologról kérdeztem nem pedig azt hogy hé meddig bírja a teló?
    Tudom hogy lehet visszaküldeni, nem fogom mert elég sok mindent elolvastam megnéztem előtte mielőtt kiválasztottam együtt tudok élni a kisebb akuval is, csak próbálok úgy berendezkedni hozzá hogy ne legyen fennakadás a váltásnál.
    A Jézusom teljesen felesleges volt,te jóval lazábban olvastad el és értelmezted hogy mit is kérdeztem
    Úgyhogy köszönöm a rövid tényszerű válaszokat, meg a hosszút amit nem kérdeztem arra is :)

    Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

Új hozzászólás Aktív témák