Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Puma K #22 üzenetére

    Sajnos a videó végignézése után egyet kell értenem a hozzászólásoddal. Igazából nem világos, hogy a tényleg nagyon részletes pdf-et miért nem lehetett áttanulmányozni max. 10 perc alatt, hogy a lényegi infókat megtudja belőle, ahelyett, hogy élő adásban zagyválna. Tényleg zavaró, mert ha nem ilyen gépem lenne, akkor nem tudnám eldönteni, hogy "most akkor mi va'?"
    Azt, hogy van-e benne lehetőség SSD csatlakoztatására, szintén nem lett volna nehéz kideríteni, hogy egész konkrét legyek: "Lenovo Y470Y570 Hardware Maintenance Manual.pdf", ezt alapból adják hozzá, "SSD" keresőszót beírva azonnal kiderül az igazság (32.o., PCI Express Mini
    Card slot: • Wimax/WIFI × 1; •SSD × 1
    ). Azt hiszem, nem lehet panasz ennek a pdf-nek a részletességére, főleg, hogy még robbantott ábrák is szerepelnek benne (milyen csavar hova megy, stb.). Vagy akár innen is kideríthető. (Google első találatai között)
    A gombokra, hogy mi micsoda, mire való: [Lenovo Y470/7570 User Guide V1.0]. Ezt is adják hozzá, a friss Windows-on eleve rajta van...

    A jópofizások a videóban meg a legtöbbször erőltetettek voltak. :)
    Értem én, lehet, hogy nem egyszerű ilyen videót csinálni, de nem is én vállaltam. :)

    ==
    Hogy ne csak az előadásmódról beszélünk:
    nekem a 9 óra azért még nem fordult elő... :B
    Ténylegesen szerintem a 3,5 óra az, ami reális üzemidő úgy, hogy az ember aktívan használja. Persze ez csak egyéni tapasztalat, lehet eltérés pluszban és mínuszban egyaránt. De idővel nyilván egyre inkább csak mínuszban. :D

    Amúgy ezt a jack-en keresztüli optikai kimenetet fejtse már ki valaki plíz, aki vágja, mert számomra nem egészen volt világos, miről is van szó...

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

  • SLYM

    veterán

    válasz Puma K #22 üzenetére

    én láttam az összes mobilaréna és az összes PHTV részt, amit te nem mondhatsz el magadról, hiszen azt szeretnéd, hogy bog tartsa a PHTV teszteket. bognál néha nem értem mit mond, plusz azért a beszélőkéje fekinek klasszisokkal jobb. kamera kezelés sem megy neki annyira, mint a fekinek. jó ő is egyébként, nincs vele bajom, de feki jobb szerintem valamivel, tehát nem tudom mi alapján gondolod, hogy pont feki a legalkalmatlanabb a PHTV-hez. rudit meg fless-t nem láthattuk milyen a TV-ben, szóval nincs miről beszélni

    ez a 2 dolog amibe belekötöttél ez is akkora baki, hogy el se hiszem. a recovery gomb az a kiafasztérdekel kategória kb, mindenki leszarja, plusz senki sem fog belehalni ha meg kell nyomni még 5 gombot, hogy rájöjj melyik az valójában. tehát ha nem vagy fogyatékos, akkor ez a hiba nem változtatja majd meg az életedet. az m-SATA-t tényleg fontosabb lett volna tudni, ez hiba tényleg

  • SLYM

    veterán

    válasz Puma K #28 üzenetére

    te fejtetted ki legrészletesebben, hogy mi zavar, ezért írtam neked, de nyilván a többieknek is szól. én mondjuk ha veszek valamit akkor jobban utánaolvasok a cuccoknak, szóval engem inkább csak amolyan discovery channel szinten érdekelnek ezek az adások. nekem az a fontos, hogy aki csinálja a műsort tudjon beszélni, halljam a hangját, tudja kezelni a kamerát, tehát, hogy élvezhető legyen az adás. ha meg valamit akarok venni, akkor elolvasom a teszteket. egyébként pedig feki azért ért is a laptopokhoz, be tudja lőni rendesen, hogy mik a jó cuccok, miket kell ajánlani és kb ez a lényeg. 1-2 figyelmetlenség a jobbaknál is belefér, nem mindenki dr kind, aki ugyan tényleg nagyon ért ahoz amit csinál, de beszélni nem tud olyan jól és ha cuccot adnak a kezébe előre félek, hogy megfájdul a fejem a sok rángatózástól :D

    [ Szerkesztve ]

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz Puma K #39 üzenetére

    Menjél nyugodtan, még egyszer: "senkinek nem kötelező ezt nézni", nem 2 ember nézi az adásokat, aki akarja nézni fogja ezután is. Had csinálja ahogy ő akarja, mégis csak az ő műsora és nem a miénk. ;)

    Sk8erPeter:
    Szerinted a PH!-nak ez a heti 2 adás hozza a látogatottságot (+ MA!TV 2 adás), ez viccnek rossz... akkor felesleges teszteket írni nem?

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Új hozzászólás Aktív témák