Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz SLYM #27 üzenetére

    Nem tudom miért egyedül az én HSZ-emhez írtál, de nem csak engem zavarnak ezek a dolgok mint láthatod. Ha már egy gépet bemutat az ember a nagyközönségelött akkor legyen már az összeszedett, és jólfelépített... nem ilyen elrohanok a csavarhúzóért, mindjárt jövök... meg látja ott a Recovery gomb és átugrik rajta és egy tök más funkciót ellátó gombra mondja hogy Recovery... totál felesleges. Nem mellesleg ilyen Recovery gomb nem minden gépen van és ez egy elég nagy előny, hogy a gépet 3 kattintásból és összesen 12 percen belül újra tudod húzni, szóval ez a gép szerves része és egyáltalán nem elhanyagolandó tényező.

    Bog, legalább ért hozzá és nem töltelékszöveget használ.

    Ki mondta, hogy rudi meg fless volt már PH!TV-ben? Én azt mondtam, hogy JOBB lenne ha inkább ők tartanák, mert nekik a cikkek megírásánál és egyéb hozzáfűzéseiknél is érezhető a HOZZÁÉRTÉS, és a JÓL INFORMÁLTSÁG.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz SLYM #27 üzenetére

    "a recovery gomb az a kiafasztérdekel kategória kb, mindenki leszarja"
    Hát ezzel nagyon nem értek egyet... Lehet, hogy Te nem találod hasznosnak, én pl. igen. Plusz egy kényelmi funkció.

    Amúgy meg amire először hitte, hogy recovery gomb, és valójában a "Hőmenedzsment", és amiről azt magyarázta mentségként, hogy visszafelé nyíl van rajta, hát nincs rajta visszafelé nyíl, hanem valami hold ikon van rajta, meg fölötte egy csillag. :D Az OKR gombon van visszafelé nyíl.

    Ahhoz meg szerintem mindenkinek van joga, hogy kinyilvánítsa, ha valamilyen oknál fogva nem tetszett neki a videó. :) Lehet, hogy a szerzőnek is kell akár a negatív visszajelzés is.
    Ez olyan, hogy ha 1-2 órája is van felkészülni erre, az elég lehet arra, hogy legalább azt megtudja, milyen gombok mire valók (max. két oldal a kézikönyvben jó nagy ikonokkal), meg milyen csatlakoztatási lehetőségek vannak (egy oldal max., nagy betűkkel). Gondolom annyira nem nagy ördöngösség.
    Egyébként milyen időközönként van PH!TV? Mert itt azt látom, hogy legszűkebb időintervallum két nap a kettő között.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák