Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ. Ru$y

    félisten

    Hogy senki ne vágja be a durcát. Ez nem teszt! Amit Pheke elmondott nem 1 adásban, ja, hogy kettőt láttál ebből miről beszélsz? "Elrohanok csavarhúzóért" ezért bírjuk a műsort, mert vannak ilyenek benne, meg, "Hogy tegyem a képbe a TV-t és lejátszót egyszerre? :D". Nem írásos teszt. Van, hogy 1-2 készülékre óráik sincsenek felkészülni, mert előtte kapják meg. Az meg, hogy az írásos teszt milyen, mi köze van hozzá a TV adásnak? Egy cikket írhatok 2 napig is, az adásra meg már említett pár óra valljuk meg kevés.

    Bog és a PH!TV?? Mi köze Bognak ehhez a részleghez? Ha jól tudom ő még mindig a MA! szerkesztő részlegben dolgozik és a MA!TV-ben elég gyakran fel is tűnik.

    Az adást nem kötelező nézni, általában van a bemutatott termékről írásos teszt is, olvassa azt aki nem akarja megnézni.

    Lehet kimaradt valami, majd ha eszembe jut megírom.

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz Sk8erPeter #32 üzenetére

    Kedd, csütörtök, ha van tesztcucc, ha nincs akkor van amikor csúszik péntekre, vagy beszélgetős adás van stb.

    A negatív véleménynek is van több fajtája, van amit a "készítő" is szívesen (ha nem is, de) elfogadja és van a többi. Tudom itt kritizált minden kritikát elfogadna, nem akadna ki rajta stb.

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz Sk8erPeter #34 üzenetére

    Akkor még egyszer, én nem személyeskedtem, ki mondta, hogy te, vagy bárki más olyat írt?

    Nem 2 adás óta megy a "játszma", mint azt már leírtam, és ha eddig így ment ezek után változni fog? Nem hinném, ilyen a stílus, ilyen a "szétszórtság", de egy ingyenes adásról beszélünk, melyet bárki nézhet és bárkinek nem kötelező.

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz Puma K #39 üzenetére

    Menjél nyugodtan, még egyszer: "senkinek nem kötelező ezt nézni", nem 2 ember nézi az adásokat, aki akarja nézni fogja ezután is. Had csinálja ahogy ő akarja, mégis csak az ő műsora és nem a miénk. ;)

    Sk8erPeter:
    Szerinted a PH!-nak ez a heti 2 adás hozza a látogatottságot (+ MA!TV 2 adás), ez viccnek rossz... akkor felesleges teszteket írni nem?

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz Sk8erPeter #41 üzenetére

    Nem tudom neked mit jelent a higgadtság, de, én itt ülök a gép előtt és majd szét vet a nyugodtság az is biztos. Szóval nem tudom hol látsz te indulatot, mikor 1x nem írtam nagybetűvel ordibálva, nem küldtem el senki melegebb éghajlatra, leírtam a lehetőségeket.
    Te még mindig nem érted... a PH!TV-t olyanok nézik akik ide is járnak... nem kóborolnak emberszabásúak erre meg arra és pattan ki az agyukból a gondolat, hogy hátha van PH!TV, milyen jó is lenne az. Szóval a reklámozóknak tökéletesen mindegy nekik az oldalletöltés, az egyedi látogatószám számít, ami az adás miatt nem fog 1000-kel megugrani főleg úgy, hogy jó páran myshowroom-on keresztül néztük az adást amikor nem volt chat.
    Milyen stílus? Megint keversz valamit... ja ha neked ez egy dühödt ember írását tükrözi akkor sajnálni tudlak és nem láttál még elég dolgot életedben?
    Tudod, szóljál hozzá, csak én tudom, hogy mióta megy az adás és majdnem minden (a stúdiót kivéve) változatlan (ja meg a vendégek). Szóval szerinted megváltod a világot azzal, hogy írsz valamit... ne haragudj, de tényleg 2 adást láttál összesen és így oktatsz, alkotsz véleményt. Tudom erről az adásról van szó, nem a többiről.
    Ezek az adások még mindig nem arról szólnak, hogy egy rudi stílusú cikket adjon le Pheke 30-45 perc alatt, hanem, hogy szórakoztasson, ugyanakkor mondjon valamit a cumóról is, ami napokon belül úgyis le lesz tesztelve akár rudi által (ha nem kell visszaadniuk), és megjelenik az írásos teszt róla.

    Ha még mindig nem fogod fel miről próbálok beszélni, nem kell itt szórni az offokat, van PM.

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Új hozzászólás Aktív témák