Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheCif

    tag

    válasz DJ. Ru$y #30 üzenetére

    Én is tanúsíthatom, hogy néha csak pár órája van megismerkedni a bemutatandó eszközzel, ami nagyban megnehezíti az összeszedett bemutató elkészítését, az akku üzemidő tapasztalat is ezért szokott kimaradni.

    Nyomdai hasonlattal élve Pheke a Quick Setup Guide, Rudi pedig a User Manual.

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz DJ. Ru$y #33 üzenetére

    Ebben idézhetnéd, hogy mi volt ténylegesen sértő, mi az, amit nem mondhatnék el akár élőben is a készítőnek, mi az, amit ne fontolhatna meg legközelebbre, és amit ne lehetne javítani. Azt sem egészen értem, miért kell mindenáron védeni a gyorsteszt készítőjét, miért nem lehet inkább elgondolkozni azon, hogy talán nem rosszindulatból említettünk negatív kritikát, hanem a későbbi adások jobb minősége érdekében.

    Sk8erPeter

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz DJ. Ru$y #35 üzenetére

    "Akkor még egyszer, én nem személyeskedtem, ki mondta, hogy te, vagy bárki más olyat írt?"
    Nem is vettem személyeskedésnek. :)
    Ezt írtad:
    "A negatív véleménynek is van több fajtája, van amit a "készítő" is szívesen (ha nem is, de) elfogadja és van a többi. Tudom itt kritizált minden kritikát elfogadna, nem akadna ki rajta stb."
    Ezt a két mondatot én úgy értelmeztem, hogy arra célzol, a mi negatív véleményünk épp "a többi" kategóriába tartozik...
    De mindegy, igazából ezen nem érdemes témázni, térjünk rá a lényegre. :K

    Annyit tennék még hozzá, hogy valóban ingyenes adásról van szó, de azért azt ne felejtsük el, hogy az oldalnak támogatói, reklámozói is vannak, így nyilván nekik sem mindegy, milyen minőségben sikerül elkészíteni egy videót: minél több a gyenge videó, annál kisebb a látogatottság. Gondolom nem kell magyaráznom, de minél nagyobb az érdeklődés ezek iránt a videók iránt, annál érdekesebb lesz a hirdetők számára is az oldal, ergo anyagiakban ez jót tesz az oldalnak, ami jó esetben végeredményben nekünk, aktív felhasználóknak is jó lesz előbb-utóbb.

    Sk8erPeter

  • Puma K

    veterán

    válasz DJ. Ru$y #35 üzenetére

    Ennyi erővel, felmegyek youtube-ra és ott kismillió bemutató videót nézek meg szintén ingyen.

    Nekünk a műsor előadásmódjával, és a bemutatással akadtak problémáink, ha már csinálunk valamit akkor azt ne hebehurgyán, szétszórva, összeszedetlenül tegyük, pláne ha egy ilyen műsort készítünk.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz DJ. Ru$y #40 üzenetére

    Már korábban is zavart, de eddig nem jegyeztem meg: egy kicsit vegyél már vissza, és reagálj már higgadtabban légy szíves, nem ellenségek vagyunk, hanem csak nem értünk egyet valamiben. Ez a durcás stílus nem vezet sehova. Puma K és én is érvekkel próbáltuk alátámasztani, mi az, ami miatt nem tetszett a videó, míg Te mintha már csak azért is belekötnél minden szóba. Felesleges, a "menjél nyugodtan" és "senkinek nem kötelező ezt nézni" stílusú hozzászólásokat is nyugodtan mellőzni lehetne, és akkor talán rátérhetünk egy értelmes vitára is.
    A belekötés egyik példája: nem azt írtam, hogy ez hozza a fő látogatottságot, ez sehol sem szerepel az írásomban... de éppen ellent mondtál saját magadnak, mert korábban nem nekem címezve, de azt írtad, hogy - idézlek - "nem 2 ember nézi az adásokat". Nyilván (tehát azért sokan, ez implicite benne foglaltatott a Te írásodban is)...de attól még senki nem mondta, hogy ezek a videók a látogatószerzés fő forrásai. Pedig ezen lehetne javítani, ha a videókban elkövetett, felfedezett hibákat javítanák a készítők. És ezzel nem sértettünk meg senkit, hogy elmondtuk a véleményünket. Ugyan hadd engedtessék már meg, hogy ezt elmondjuk, én is elég régóta vagyok PH!-tag ahhoz, hogy kifejtsek negatív véleményt is. Te meg elmondhatod, hogy ezzel nem értesz egyet, csak ne ebben a stílusban, ha lehet.
    A másik: ha sima Google-kereséssel tesztet keresel valamiről, akkor nagyon jó eséllyel botlasz bele egy PH!-s cikkbe, tesztbe, értékelésbe, elég jól indexeli a kereső a Prohardver oldalait (szerencsére), és elég sok cikket írnak itt (szintén szerencsére). Tehát nyilván nem lehet panasz a látogatottságra, a videókat is megkukkantják (csak saját példa, hogy én is telefonvásárlás előtt tesztek után kutattam, és sima Google-kutakodás alapján jutottam Mobilarénás videóhoz, nem közvetlenül ott keresve).
    "akkor felesleges teszteket írni nem?"
    Ennek a mondatnak meg mi értelme, és hogy jött ide? :F Nem világos az összefüggés...

    "Had csinálja ahogy ő akarja, mégis csak az ő műsora és nem a miénk. "
    Hát azért ez nem egészen így működik. Szerinted mégis kiből tartja fent magát a PH? Belőlünk, a látogatókból (nyilván nem véletlenül, hanem a látogatók miatt hirdetnek az oldalon a cégek). Így nyugodtan hozzászólhatunk ahhoz, amit kapunk, azért cserébe, hogy aktív felhasználók vagyunk. Csak könyörgöm, erre ne azt reagáld a korábbiakhoz hasonlóan, hogy "nem kötelező ezt az oldalt használni", mert akkor kimegyek a fazonomból... :)

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz DJ. Ru$y #42 üzenetére

    Nem tudom, kinél érsz el bármit is ezzel a stílussal, de az biztos, hogy ettől az embernek kinyílik a bicska a zsebében. Sajnos te nem "fogtál fel" semmit abból, amit írtam - csak hogy a szavaiddal éljek, és ha már így beszélünk, ilyen hangnemet merészeltél megengedni magadnak. Ha némi intelligenciával tudnál kezelni egy vitát, akkor nem írnál ahhoz hasonlókat, mint a "sajnálni tudlak" és a többi kedvességed. Mindenesetre megtudtam, hogy veled nem lehet kulturáltan vitatkozni, mert nem tudod kezelni a helyzetet, ha valaki nem ért egyet veled. :)
    Nem fogtad fel azt sem, hogy többek közt pont azt írtam, hogy nem igaz az az állításod, hogy csak azok nézik ezeket a videókat, akik aktív PH!-sok, hanem sima keresőhasználattal is rá lehet lelni ezekre a videókra, ha valaki pl. konkrét géptípusra keres. Könyörgöm, legalább annyit próbálj már meg, hogy rákeresel a Lenovo Y570 szavakra: amikor én nézem, jelenleg egész konkrétan a 7. helyen áll a Google találati listáján a szóban forgó cikk a videóval. Szerinted ezt senki emberfia nem fogja megnézni, csak az aktív PH!-sok? Nagy tévedés.
    A hirdetőkről írtak úgy látszik, szintén nem jutottak el hozzád. Sebaj, majd próbáld meg egyszer értelmezni, amikor kicsit ráérsz. :)
    Én korábban megpróbáltam a kulturált vitát, sajnos nem voltál vevő rá.
    Az OFF-szórás innentől részemről lezárva, ahogy a vita is (persze írhatsz privit, ha szeretnél). Legjobbakat.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák