Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz DJ. Ru$y #40 üzenetére

    Már korábban is zavart, de eddig nem jegyeztem meg: egy kicsit vegyél már vissza, és reagálj már higgadtabban légy szíves, nem ellenségek vagyunk, hanem csak nem értünk egyet valamiben. Ez a durcás stílus nem vezet sehova. Puma K és én is érvekkel próbáltuk alátámasztani, mi az, ami miatt nem tetszett a videó, míg Te mintha már csak azért is belekötnél minden szóba. Felesleges, a "menjél nyugodtan" és "senkinek nem kötelező ezt nézni" stílusú hozzászólásokat is nyugodtan mellőzni lehetne, és akkor talán rátérhetünk egy értelmes vitára is.
    A belekötés egyik példája: nem azt írtam, hogy ez hozza a fő látogatottságot, ez sehol sem szerepel az írásomban... de éppen ellent mondtál saját magadnak, mert korábban nem nekem címezve, de azt írtad, hogy - idézlek - "nem 2 ember nézi az adásokat". Nyilván (tehát azért sokan, ez implicite benne foglaltatott a Te írásodban is)...de attól még senki nem mondta, hogy ezek a videók a látogatószerzés fő forrásai. Pedig ezen lehetne javítani, ha a videókban elkövetett, felfedezett hibákat javítanák a készítők. És ezzel nem sértettünk meg senkit, hogy elmondtuk a véleményünket. Ugyan hadd engedtessék már meg, hogy ezt elmondjuk, én is elég régóta vagyok PH!-tag ahhoz, hogy kifejtsek negatív véleményt is. Te meg elmondhatod, hogy ezzel nem értesz egyet, csak ne ebben a stílusban, ha lehet.
    A másik: ha sima Google-kereséssel tesztet keresel valamiről, akkor nagyon jó eséllyel botlasz bele egy PH!-s cikkbe, tesztbe, értékelésbe, elég jól indexeli a kereső a Prohardver oldalait (szerencsére), és elég sok cikket írnak itt (szintén szerencsére). Tehát nyilván nem lehet panasz a látogatottságra, a videókat is megkukkantják (csak saját példa, hogy én is telefonvásárlás előtt tesztek után kutattam, és sima Google-kutakodás alapján jutottam Mobilarénás videóhoz, nem közvetlenül ott keresve).
    "akkor felesleges teszteket írni nem?"
    Ennek a mondatnak meg mi értelme, és hogy jött ide? :F Nem világos az összefüggés...

    "Had csinálja ahogy ő akarja, mégis csak az ő műsora és nem a miénk. "
    Hát azért ez nem egészen így működik. Szerinted mégis kiből tartja fent magát a PH? Belőlünk, a látogatókból (nyilván nem véletlenül, hanem a látogatók miatt hirdetnek az oldalon a cégek). Így nyugodtan hozzászólhatunk ahhoz, amit kapunk, azért cserébe, hogy aktív felhasználók vagyunk. Csak könyörgöm, erre ne azt reagáld a korábbiakhoz hasonlóan, hogy "nem kötelező ezt az oldalt használni", mert akkor kimegyek a fazonomból... :)

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák