Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    Ez volt a második PH!TV ("Na lássuk!" felkiáltással ráböktem) amit megnéztem, de ezzel és az előzővel sem vagyok megelégedve... véleményem szerint kár ilyet csinálni ha pheke csinálja.

    Az első PH!TV amit láttam az egy a Dell XPS L502x bemutatása volt. Akkor alig bírtam végig nézni mert hülyeségeket beszélt, össze-vissza.

    A mostani Y570 gépnél is össze-vissza beszélt és megint csak hülyeségeket. Nem amiatt ez a véleményem, mert nekem is ilyen gépem van és az alapból a gépen lévő PDF fájl-ból meg lehetne tudni minden infót a gépről kb 10 másodpercen belül, mert csak végiggörgeti az ember és a képeket megnézegeti... és nem kell butaságokat beszélnie, hogy itt a Recovery ott a Recovery gomb, hoppá nincs benne m-SATA csatlakozó, de még is van... stb.. stb...

    Némi plussz infó aki a gép után érdeklődik:

    -Ki lehet venni az optikai meghajtóját (ODD) és a helyére HDD-t vagy SSD-t lehet tenni, elvégre ki az aki még használ CD-t vag DVD-t, mikor ez esetben a Windows-t a Recovery gomb megnyomásával 3 kattintás és 12 percen belül újrahúzza magát driverekkel és mindennel.

    -Az újabb verziókon már van USB 3.0 is.

    -Felhasználó tapasztalatom alapján a gép 5-6 óra között tud működni kikapcsolt dedikált VGA kártyával, 75%-os fényerőn, de volt már hogy 9 óra 16 percről indult a hátralévő akkuidő

    Bog-nak, rudi-nak vagy flesh-nek kéne a PH!TV-t csinálnia.

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák