Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Polllen #67 üzenetére

    Játékra eleve tablet... ... buszmegállós pár percre telefon, rendes játékra meg nem döntögetős vackokat használok, hanem kormány, rendes egér, rendes hangrendszer. Fene mód odavannak az emberek a droidos felhoztalért (megjegyzem sok cím a ms store-ban is ott van, próbaképp leszedtem az asphalt8-at pl, célnak megfelel) de 'komoly' játékra szerintem komolytalan.

    Amúgy piszkosul tetszik hogy sokan 6 sorban írják le mit csinálnak egy böngészőben, sőt, külön is lehet rá szavazni, stb. Böngészés, kész. Hogy bankolok, faszbukozok, fórumozok nézek nem tökmindegy? Fogyasztani, antiközösségesedni nem szoktam, írni meg körülményes ezeken...

    szaszlaci, ott a pont sajnos: "+ kommentelés ékezetek, nagybetűk és írásjelek nélkül, mert úgyis egybevág a félelmetesen terjedő analfabetizmussal."

    A Mózeseket én sem szoktam érteni, hogy ezt most miért?!
    Romvr, oké hogy azzal lősz ami kéznél van, de a tablet körülményesebb mint zsebből kivenni a telefont. És általában akinek van már tablet, van okostelefonja is, sokan mintha menőnek éreznék hogy 7-10 colos dologgal hadonásznak. +1: A szociális sorvasztás kifejezésed találó...

    Kapcsolattartás... Igen, türhő módon irogatunk -sajna a messze legszarabb klienssel amit a föld a hátán hord- állandóan, baromságot, képekeet küldözgetve, helyet megosztva. De telefonálni viber skypeon jobban szretek a telfonon mint tableten/gépen.
    +1, smsnél is törekszem az ékezetekre, és az általam ismert szabályok betartására :B
    Kevés ember cipeli mindenhova magával a tabletet a telefon ellenében, általában otthon használják szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák