Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D1Rect

    félisten

    válasz bambano #44 üzenetére

    "7. de vehetjük ellenpéldának a kiváló pedigréjű obamát. csak ő meg kb. semmit nem ért el 8 év fehérházaskodás alatt."

    Ez azért nem igaz, maxra járatta a PC korrekt marhaságot, meg a trigerwarningosregresszívliberálisbullshitet.
    Ami szvsz nagyban hozzájárult, hogy Trump lett az elnök, mert az embereknek elegük lett ebből a marhaságból.

  • nkmedve

    őstag

    válasz bambano #44 üzenetére

    Tudom én is hogy a múltban voltak cifrábbnál cifrább elnökök, de azokról legalább előljáróban nem tudtuk hogy milyen hülyeségeket fognat tenni. Trump már indulásból a rosszfiú szerepében robbant be aki a listából több negativumok egyesit:
    - nőkkel kapcsolatos nyilatkozatai - Bill Clinton
    - celeb, egy gyenge valóságshow atyja - Reagan
    - bukott cégek sora, csökkent értelmi képesség és egy 4. osztályos kommunikációs képessége - Bush
    Ezek és egyébb dolgok (amiket már irtam + klimaváltozáshoz való hozzáállás, muszlimok és mexikóiak elleni uszitás, külpolitika leépitése stb.) alapján sok jóra nem számitok.

    Nem értem, hogy miért nem tud egyik párt sem jelölni egy normális embert. Ott volt Sanders aki kb. megtestesiti a demokrata eszméket, és mindenki lekommunistázta ahogy megjelent, és kitúrták szemrebbennés nélkül a saját párttársai is. A republikánusoknál is lett volna sokkal jobb (mondjuk ők biztos nem nyertek volna).

    (#45) D1Rect Ja, az nem számit hogy rendbe szedte a gazdaságot, jelentősen csökkent a munkanélküliség, lerakta az alapjait egy társadalombiztositási rendszernek amilyen soha nem volt még az USA-ban, próbálta végre befejezni az iraki és afganisztáni háborúkat (amit előtte Bush szépen elk**t), adókat csökkentett, békét kötött Iránnal, környezetvédelem, stb.
    Tudod hogy van ez, amikor valaki csak normálisan végzi a munkáját és nem csinál semmi nagy marhaságot akkor arra azt mondják, hogy "nem csinált" semmit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák