Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz nkmedve #46 üzenetére

    "az nem számit hogy rendbe szedte a gazdaságot": amikor beiktatták, nagyjából akkor borult ki az amcsi pénzpiaci bili, aminek következménye az utóbbi idők legnagyobb világgazdasági válsága lett. ezt olyan jól helyrerakta, hogy az amcsi magánszektor a helyrerakáson is degeszre kereste magát, a világ többi része meg szívott, mint a torkosborz.

    "próbálta végre befejezni az iraki és afganisztáni háborúkat": az igaz, hogy nem ő kezdte el, de ő fejezte be ezeket rosszul. azóta is balhé balhé hátán azokon a területeken. plusz még ő volt az, aki tevékenyen beleszólt az arab tavaszba.

    igazad van, tényleg nem igaz az állítás, hogy nem csinált semmit. de jobb lett volna...

    szerk: meg ugye az ő ideje alatt ismerték be, hogy lehallgattak mindenkit európában, merkel included.
    meg ttip, és a többi.

    [ Szerkesztve ]

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • lordovravens

    tag

    válasz nkmedve #46 üzenetére

    amiket írsz(a többi hszedben is), teljesen olyan, mintha egy sztereotipikus amerikai demokrata párti szavazó írta volna őket.
    megkérdezhetem, hol olvasod a híreket(komolyan érdekel)?
    nagyjából egyetértek mindenkivel, aki nem ért veled egyet(D1rect, bambano), de szerintem én még náluk is kevésbé.

    Halhatatlan lélek acél testben. Ez vagyok én, a Cseléd Srác.

  • stefi76

    tag

    válasz nkmedve #46 üzenetére

    "Ezek és egyébb dolgok (amiket már irtam + klimaváltozáshoz való hozzáállás,"

    2016.12.15 12:49

    Fekete Beatrix

    Produktív volt a Szilícium-völgy nagyágyúnak tegnapi találkozója a leendő amerikai elnökkel - mondta el az egyik résztvevő, Jeff Bezos, az Amazon alapítója. Mint ismeretes, Donald Trump behívatta magához a Trump Towerbe a legnagyobb technológiai vállalatok vezetőit, hogy még a januári beiktatása előtt szorosabbra fűzze a kapcsolatokat. Ami eddig nem volt felhőtlen, tekintve hogy Trump előszeretettel "szólt be" korábban többüknek.

    Optimista hangvételű nyilatkozatokat tettek a tegnapi megbeszélésen részt vevő technológiai vezetők. Jeff Bezos, akit korábban híresen sokat támadott elsődleges kommunikációs csatornáján, vagyis Twitter-posztokban Donald Trump (főleg a Trump-ellenes Washington Post megvásárlása miatt), azt nyilatkozta, hogy produktív volt a találkozó.

    Trump is békülékeny hangnemet ütött meg, elmondta, hogy abban érdekelt, hogy jól menjen a technológiai vállalatoknak, támogatásáról biztosította őket, hozzátette, hogy a vezetők bármikor hívhatják őt, vagy embereit.
    Azt szeretnénk, ha folytatódna ez a hihetetlen innováció. Nincsenek hozzátok hasonlóak a világon...mindent meg fogunk tenni, amiben segítségetekre lehetünk, itt leszünk nektek - mondta el Donald Trump.

    A megbeszélésen résztvevő cégvezetők:

    Larry Page - Alphabet
    Jeff Bezos - Amazon
    Tim Cook - Apple
    Chuck Robbins - Cisco
    Sheryl Sandberg - Facebook
    Eric Schmidt - Google
    Ginni Rommety - IBM
    Brian Krzanich - Intel
    Satya Nadella - Microsoft
    Safra Catz - Oracle
    Alex Karp - Palantir
    Elon Musk - Tesla

    Ezzel még nincs vége a történetnek, állítólag az Apple-vezérrel, Tim Cookkal, valamint a Tesla és a SpaceX alapítójával, Elon Muskkal külön megbeszéléseket tervez még a következő amerikai elnök.

    Elon Muskot egyébként Trump stratégiai tanácsadó csapatába is beválasztották az IBM vezérével, Ginny Rometty-vel és az Uberes Travis Kalanickkal együtt. Az összesen 19 főből álló bizottság rendszeresen találkozik majd az amerikai elnökkel, hogy gazdasági kérdéseket megvitassanak. Pedig Musk eddig nem igazán támogatta Trumpot, novemberben még azt nyilatkozta, hogy Trump nem a megfelelő ember az elnökségre.

    Azt szeretnénk, ha folytatódna ez a hihetetlen innováció. Nincsenek hozzátok hasonlóak a világon...mindent meg fogunk tenni, amiben segítségetekre lehetünk, itt leszünk nektek - mondta el Donald Trump.

    Plusz egy demokrata, Hillary szimpatizáns érdekességként:

    Mégis ki miatt lett Trump az elnök?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák