Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    Sziasztok!

    remélem a legjobb topicot találtam meg a gondomra és elnézést ha nem olvasok vissza, mert sztem több 1000-et mehetnék vissza.

    Adott nekem is mint kiderült a drága nVidia driver problémám. Egyszer csak azt vettem észre irdatlan módon elkezd be-be akadni a Grid 2-m mikor van 50-80 fps-em. Nem értettem, hogy korábban ami simán futott, most mi a fene ütött beléje. Aztán utánaolvasgattam-kérdezősködtem és megtudtam, hogy hát igen 4 napja frissítettem le a drivert, mert szólt, hogy van elérhető 320.húú 90 volt azt hiszem. Jóvan mondom rakjad. Nah utána pár napja játszottam a Griddel és már nem volt jó.

    Aztán más írásokból megtudtam rossz az uccsó driver, jó mondom viszarakom 1el régebbit. Az volt a 320.44 azt hiszem. Az sem lett jó, majd megtudtam maga a 320-as driverekkel van a gond.

    Így most az ezeket megelőző 314.22 van fent... némiképp javult a Grid2 de még ígyi s játszhatatlan, nem lehet kanyart centizni ha 800x megakad alatta.
    Aztán sajnos amitől féltem bejött, más játékaim is megsínylették...a LoThe Rings - War in The North-om is akad eléggé és a Max Payne se olyan, mint régen.

    Ti mit tettetek vagy hogyan tudjátok most használni rendesen a gépeteket, amíg az nVidia nem jön rá mit csinált??? Teljesen ha újrarakom a windows-t megoldja? MErt hallottam olyat az se mert maga a vga tárolja vhogy a hibás dolgokat amit a driver okozott.
    Mi tévő legyek? Ha jó a reinstall windows módszer akkor melyik drivert rakjam vissza??

    Előre is köszönöm a segítséget és a francba az Atival meg az nVidia versengésével. Nem igaz, hogy azért, hogy ha kijön egy új játék...elmondhassák óó ez nálam futott a legjobban...akkor arra a játékra mindent megtesznek jól fusson a többit meg elb***ák. Régen semmi ilyen nem volt. Undorító!!!

    Jah igen és Chrome böngésző alatt is rendszeresen beáll a böngésző jó 10 másodpercre, régen ilyen sem volt.

    Up:

    Olvastam Puma írását. Akkor még ez a driver elé kellene mennem és visszarakni a 314.07-es drivert? Az akkor nekem is már jó lenne? GTX460 OC egyébként a vas.

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák