Új hozzászólás Aktív témák

  • VaniliásRönk

    nagyúr

    válasz rudi #25 üzenetére

    Nyilván finomabban is elő lehetne adni, de egyrészt én ilyen vagyok, másrészt aki finomabban közölte a véleményét az ugyanúgy nem ért célt, sőt, gyakorlatilag feladta, neki több esze volt annál, hogy meddő vitákat folytasson éveken keresztül, engem viszont jobban irritál annál, hogy mindig szó nélkül menjek el mellette.
    Nekem nem csak a termék számít, azt is nézem kitől veszem, és ha megnézed mit művel az Intel, akkor láthatod, hogy nem származik semmi jó abból, ha te is növeled az év végi prémiumukat, gyakorlatilag magaddal cseszel ki, ha tőlük vásárolsz. Azt hiszem többet nem kell mondanom az Intelhez való viszonyulásomról, az AMD pedig az egyetlen épkézláb alternatíva.

    1. Az i5 is "Tetszett" értékelést kapott, pedig az pofátlanság netovábbja, szóval ez a minősítés így a Tigrisre nézve akár sértésnek is tekinthető.

    2. Attól, hogy valakinek korlátozottak az anyagi lehetőségei, még nem mindegy neki, hogy mekkora teljesítményt kap a pénzéért (egyáltalán hogy jutott ez is az eszedbe? :F), aki pedig nem tudja mit vesz, annak mindegyik ugyanolyan jó. Az ára is teljesen rendben van, hiszen annak ellenére, hogy az M600-ak csúcsmodellek, olcsóbban kínálják, mint az i5-öket, az M300 ami gyakorlatilag semmivel sem gyengébb, az órajeltől eltekintve, meg fillérekért hazavihető, hol itt a probléma? Mert arra úgy érzem nem sikerült rávilágítanod.

    fLeSs most is képes az i5-öt védeni és az i3-at ajánlani, szóval vagy Intel-fanboyok vagytok, vagy valami egyéb oka van annak, hogy szinte mindig az Intel felé billen a mérleg, szerintem egyik esetben sem kell mosolyognom mellé.
    (Egyébként azon is érdemes lenne elgondolkoznotok, hogy az AMD vajh miért nem küld nektek soha testhardware-t...)

    "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák