Új hozzászólás Aktív témák

  • Aureal

    senior tag

    válasz ghiottone #5053 üzenetére

    Kösz! Jó kis írás!
    Igazából én mikor a Defy 1.0-t eladtam, többek közt a 800-as proci korláta is közrejátszott, tehát hogy az új androt csak 1 gigásakra lehetett már rakni. Valamiért nekem ez azt jelentette, hogy ha min. 1 gigás egy tela procija, akkor bármelyik későbbi andro rádobható, mivel a technikai hardverkorlátot így átléptük, de akkor koránt sem arról szól a történet hogy 3-4 évig majd folyamatosan frissíthetők lesznek az ilyen telák ezek szerint. Bár mondjuk ez asztali gépeknél is érthető főleg winfos szemszögéből, de pl. linyuxnál, ami az andro alapja is egy adott hardverszint felett, a legújabb pingvinek is elmennek gond nélkül, azaz nem nő ugrásszerűen a hardverigény, mint winfoson és kb. nekem ez jött le a telákra is valahogy, főleg hogy A2 esetén duál magos cuccról beszélünk. Vagy rosszul látom?
    Mindenesetre én az A2-vel 3-4 évet szeretnék még lehúzni, annak ellenére, hogy lassan 2 éves lesz a cucc a piacrakerülésétől és para, hogy ha lassan mindenki lecserélgeti és elmennek innen az ilyen önkéntes szakik :), akik buherálják a romokat, akkor megáll a mai szinten a dolog és nem lesz tovább fejlesztés.
    Bár ahogy elnézem, az Atrix 1.0 fórum is pörög mai napig, tehát van remény... :)
    Már bocs, hogy így filozófálgatok! ;)

Új hozzászólás Aktív témák