Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    válasz apatyas #16847 üzenetére

    Megtaláltam, tehát szaporodnak maguktól is de csak lassan, ha kereskedem velük és össze vannak zárva akkor a legnagyobb eséllyel. Mivel vannak még mindig vagy 8-an, annyira nem fontos gyorsba szaporítani őket. Nem gondoltam, hogy ennyire ökrök belemennek a kaktuszba. Beleáll és el se megy mellőle. Most már lezártam előlük.
    De szerintem egyszerűbb ha zombi falusiakat gyógyítok meg, azt el is felejtettem hogy lehet úgy is.

    Beraktam ezt az Enchant View modot bár még nem próbáltam ki, azt is elfelejtettem hogy 1.7-en nem kell lazurit és nem írja ki mi az enchant. Hát nekem ez nem nagyon jön így be, úgyhogy beraktam ezt a modot és akkor kiírja. Bár lazurit még mindig nem kell bele. Majd elhasználom kék dísz blokknak.
    Meg vannak még pluszok, ha kiveszem a cuccot és visszarakom akkor új listát ad. És van 30-as feletti szint is, tehát több könyvespolcot is lehet köré tenni és akkor több jobb enchantot is összead. Ez se rossz végül is.
    Csalás vagy nem, de nekem az 1.7-es enchant használhatatlan kb, ez így viszont pont jó, ennyi erővel az AG is marha nagy csalás vagy a minimapok teleport funkciója.

    De ha valaki tud más modot, ami a hagyományos 1.8 enchantot teszi be annak örülnék legjobban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák