Keresés

Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz pigster #1495 üzenetére

    jó, figyelj, ebben én nem vagyok partner. ha valaki lehülyéz és csak lehülyéz, azt bizony kirakom (bár idejét sem tudom, mikor raktam ki valakit utoljára, elég sokáig bírom). az meg, hogy most próbálsz gyorsan berántani a mocsárba, megint olyasmi, amiben nem szeretnék résztvenni.

    nem csesztetjük a felhasználókat, írtunk egy cikket és épp páran minket csesztetnek. a költségek csökkentése meg egy gyakorlatilag csak élőmunkából működő cégnél azt jelenti, hogy rúgjak ki embereket. gondolom ez a helyes út, nem pedig megkérni pár usert, hogy légyszi két kattintással kapcsolják vissza a reklámokat.

    ha nincs mit mondanod, csak vádaskodsz, igazából nem muszáj írni :(((

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz pigster #1495 üzenetére

    Jelentem , a prémiumos felhasználó sem különb!

    Topikgazdának jelentkeztem, és mivel volt 4 figyelmeztetésem, ebből egy olyan, amit külön kiemeltek, így nem lehettem az.

    Na, kb b.szhatom a prémiumot! De amúgy itt megint fejben van Nálad baj, mert én nem azért vettem prémium tagságot, hogy aztán GOD módba nyomjam... Ez neked lehet így menne...

    Az a baj, lehet van amit én nem értek... De Te meg azt hiszed, hogyha valaki prémium akkor bármit megtehet...

    Te ha megveszed a strandbelépőt beleszarsz a medencébe, és ott úszkálsz, és nem vágnak ki? Na látod, én minek szarjak a medencébe... Tán mert 1. nem vagyok olyan típusú, 2. van értelme?

    [ Szerkesztve ]

    -

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz pigster #1495 üzenetére

    A BKV ingyen utazni olyan mint a PH! -n reklámblokkolni ;] Soha nem regisztráltam az említett oldalakra... :D
    Ja amúgy nem mert egy BKV jegy áráért itt lehetőség van egy hónapig ingyen utazni...
    Egyre komolytalanabb ez így.... ;) Van vállalkozásod azt írod. Tegyük fel árulsz valamit. Lehet nálad alkudni az árból? Mondjuk, ha szépen köszönök olcsóbban adod? Azt fogod mondani, ennyi az ára és Hans se adja olcsóbban pusziért a másik sarkon.

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Aktív témák