Új hozzászólás Aktív témák

  • justmemory

    senior tag

    válasz #06658560 #55 üzenetére

    Öhm... aham... Tehát az alapján amit te írsz, legyek kedves elfogadni, hogy te tudod, hogy én hogyan és mint tudok vagy szeretnék reagálni a forgalomra, illetve hogy majd eldöntik helyettem, hogy az adott funkciónak számomra van-e haszna vagy értelme... Plusz legyek kedves elfogadni, hogy ha bizony belesek abba a bizonyos töredék százalékba, akkor így jártam... Világos, végső soron nem kötelező autóval közlekedni a jövőben sem... Őszintén...? Ez számomra azért nem túl megnyerő... Egyébként valószínűleg én még az a generáció leszek, aki azért fog figyelni az útra is. És lehet, hogy feleslegesen szólnék közbe, de jobb a béke alapon inkább, minthogy baj legyen. De mindegy, mert ha nem lesz értelme, hát legfeljebb nem építik be, én meg járok gyalog vagy drukkolok :)

    "Majd jön helyette másik" vs. "most azonnal be tudok ülni"... Plusz akkor kell puffer a rendszerbe, amit az ilyetén kiszámíthatatlanságot figyelembe véve azért relatíve nehéz lesz megbecsülni... Arról nem is beszélve, hogy azt azért továbbra is szeretném én eldönteni, hogy szükségem van-e autóra vagy sem. A lehetőség legyen adott - ahogyan ma is van pl. teletaxi meg egyéb szolgáltatás -, magam is híve vagyok az optimalizálásnak, de azért ez picit rugalmasabb rendszer kell legyen, mert az embereket nem igazán lehet hosszabb távon robot-szerű rendszerekbe belekényszeríteni...

    --- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

Új hozzászólás Aktív témák