Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz floatr #34 üzenetére

    "Később aztán a naív jóember rájöhet arra, hogy ilyen a legjobbabb-mer-elterjedtebbebb oprencerben nincsen is."

    He? Tényleg jó, meg akarok nyitni egy tetves PDF-et vagy Office doksit rendszerből (igen, rendszerből!), aztán még döntsem el, hogy hova töltsem, vagy belerakja az alapértelmezett letöltési mappába, ahonnan később manuálisan törölhetem, pedig csak meg akarom nézni, nem archiválni évekre.

    A torrent dettó. Jobb helyen klikk és felugrik a kliens választó ablaka, itt meg még azt is döntsd el hova mented, majd törölheted azt is, mert automatikusan generál a kliens egy másikat, mert annak (ellentétben ezen csodálatos Google termékkel) van temp mappája).

    Milyen OS-ben nincs? Windows-ban van, Linuxban van, az OSX meg azon túl, hogy nem érdekel nem mondanám elterjedtnek.

    (#35) EarL 007: Idézd már be kérlek azt a részt, ahol megemlítettem a topicban elkövetett hozzászólásaimban a norvég böngésző nevét.

    Egyszerűen csak beírtam a véleményemet, ahogy az előttem szóló 30 ember is, csak kakukktojásnak számított a sok "Chrome a legrulezebb, Firefox szarfoslassú" között. :P

Új hozzászólás Aktív témák