Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGaIn

    senior tag

    válasz Pingüino #61 üzenetére

    Gabesz84: Nyilván a kliensre gondolok.
    Pingünino. Légyszi ne hasonlítsunk már egy flashplayert életvédelmi berendezések használatához és az ittas vezetéshez... úgy tudom flashplayer használatától még nem halt meg senki... de cáfolj rám légyszi, vagy hagyd meg a demagógiát annak aki vevő rá.

    Az eljárással nem értek egyet. Nem tudom ti miért tapsoltok annak hogy egy multi ismét erőből diktál "majd én megmonom, hogy nálad többet az eddig ingyenes termékem már nem futhat, sőt az sem amit más írt de ezt ingyenes lejátszót valahol felhasználja" ... ez valami mazohista fetisizmus?

    Érezzük már a különbséget a support megvonása, a további verziók nem kiadása és az ellehetetlenítés között...
    Eddig az utóbbi 5 évben nem emlékszem arra hogy flashplayer használat miatt lettek volna a legnagyobb adat biztonsági botrányok... valahogy mindíg inkább a hanyag jelszóhasználat és szándékos zsarolóvírusos károkozás volt a vezető hír.

    "régen el lett mondva, hogy nem biztonságos, és akinek nem muszáj, ne építsen rá" de nagy különbség van ez és az ellehetetlenítés között.

    Másik példa: Mindenki tudja hogy Lenin gondolatai bizonyos témákban elavultak vagy tévesek. De senki nem zúzza be a könyveket amiket alkotott.. akkor olvasod el akarod akarod. Nem jön a hatalom hogy eddig és ne tovább mert tévesek a gondolatok.
    Vagy senki nem jön be hozzád elkobozni az egy hónapja lejárt mustárt mert azt aztán már nem nyomhatod rá a kolbászodra, mert mint mond a Glóbusz. Remélem már érted hogy nem a elavultatással van a bajom hanem ezzel a manapság egyre népszerűbb erőből való megoldási gyakorlatra.

    "DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

Új hozzászólás Aktív témák