Új hozzászólás Aktív témák

  • Skullwipe

    senior tag

    válasz Rimuru #428 üzenetére

    Á én arra gondolok, hogy a használt szenzor és annak implementációja és fw-je határozza meg az egeret, most hagyjuk a formát, anyag minőséget, vezeték, stb. témát.

    De mondok egy érdekeset, és ezt nem tudom mi határozza meg. Szóval tudva levő, hogy zowie-nál javítottak a kapcsolási delayen idővel, és nekem még az a revisiom van aminél elvileg elég nagy ez az érték, de valójában ezt te sose érzed meg, hiszen töredék másodpercről van szó, nagyon picike érték. Na, de a lényeg, hogy youtube w10-en elég hatalmas delay-el reagál egér bal klikkre, fura, mert billentyűzeten fogjuk rá, hogy azonnal megy (nem vagyok villám, de látványos a különbség). Na de Mint-en ugyan ez van, csak annyi a különbség, hogy az egér is gyors reagálású... hoppá. Nagyon érdekes jelenség. Szerintem valamilyen rejtett beállítás lehet ablakosban hogy ez így működik (vagy szokásos, kikerülhettlen dolog a rendszer magjában), mivel Mint-en kiiktattam azokat a tényezőket amik a gyenge szenzorokat segítik. Már rég mondani akartam csak így érdekességből.

Új hozzászólás Aktív témák