Új hozzászólás Aktív témák

  • F4f0rg1

    csendes tag

    P2 c72 tapasztalatok kb. 1 hónap használat után:
    Pro:
    - minőségi kijelző, nagyon szép a képpel (a fullHD /super?/Amoled hozza a tőle elvárható minőséget);
    - prémium minőségű anyaghasználat (fém ház, Gorilla Glass kijelző, példás összeszerelés);
    - zökkenőmentes, gördülékeny működés;
    - 4 GB RAM, 64 GB ROM (nekem előny, mert amire használom arra bőven elegendő)
    - jó fényviszonyok mellett egészen jó képek készíthetők vele (figyelembe véve az adott árkategóriát);
    - kiváló aksi, 2 kártyával, állandó adatlapcsolat vagy Wifi mellett, folyamatos bluetoth-al, napi 2-3 óra gps-el, és zenehalgatással is elmegy 2 teljes napot. Szolid használat mellett, este kikapcsolva, energiatakarékos üzemmódot is használva az inaktív időszakban, napi max. 1-1 óra wifi vagy adatkapcsolat mellett, gps nélkül nálam 1 hetet is kibírt;
    - az első bekapcsolás utáni 1-2 napon belül, többszöri frissítéssel frissült az európai 7.0-as Androidra.
    - teljesen magyar minden menüpont, nincsenek benne kínai írásjelek, még a kínai ROM-nál kiválasztott magyar nyelv alatt sem;
    - a B20 hiánya ellenére (ami elvileg szoftveresen bekapcsolható rajta) 4G adatkapcsolat hiányával még nem volt problémám (Budapest, Dunaharaszti, Maglód, Tata környékén a magentás szolgáltató SIMkártyájával);
    - jó hangerő, jól hallható hívófél;
    - gyors, jól működő újlenyomatolvasó az előlapon;
    - jól működő duplakopp funkció;
    - kisméretű, mégis jól látható, funkciótól függő színnel működő értesítő LED;
    - OTG funkció;
    - Tinydeal-től rendelve 65e Ft, alles zusammen (ezen az áron nálam ez egy ár/érték bajnok telefon).
    Contra:
    - szoftveres menü, miközben más termékeknél a gyártók meg tudták oldani ekkora kijelzőméret alatti területen is a menügombok elhelyezését;
    - a legmagasabb hangerőn torzít a hangszóró (erre a hangerőre nekem nincs szükségem, így ez valójában engem nem zavar).
    - egyes esetekben a nemfogadott hívás vagy nem olvasott sms értesítési jele beragad a felső értesítési sávon. Ezt a hibát már többen jelezték a Lenovo weboldalán is, elvileg lesz rá javítás valamikor.
    - kiakpcsolt kijelzőre nem találtam beállítható órát vagy egyéb megjeleníthető értesítési információt. Érdekes, hogy az előbbi akkor elérhető a kijelzőn, ha a telefon töltőn van...

Új hozzászólás Aktív témák