Hirdetés

2017. november 18., szombat

Gyorskeresés

(#1) wesder

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

5"-ban kérek egy ilyet és boldog leszek :)

Bring us the girl and wipe away the debt

(#2) Obyboy

Obyboy
(őstag)

:C Gratt a Lenovónak. :R Ez egy igen jól összerakott telefon lett.

"Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint egy disznóval birkózni a sárban. Idővel rájössz, hogy ő ezt élvezi."

(#3) Juhaszatti

Juhaszatti
(fanatikus tag)

Nagyon jól összerakott telefon, a hardver is elegendő már normál használatra, az akksi meg bámulatos.
Ezzel nem nyúlt mellé a Lenovo, nekem is tetszik, még ha a mostani telefonom nem is cserélném le rá.

(#4) Alg válasza wesder (#1) üzenetére

Alg
(PH! kedvence)

Csatlakozom, én akár 4,5"-el is megelégednék, és meglenne P70-em utódja

"I love not man the less, but Nature more"

(#5) Dr. 444Hertz

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

"A Mate 9 mellett sem törpül el a P2, pedig 5,9 helyett csak 5,5 hüvelykes a kijelzője"
A dizájn sem törpül el, gxakorlatilag a kamera környékét leszámítva ugyanaz :C

Amúgy tetszetős telefon, bár az ára egyelőre még elég drága.

Huawei P9 blue

(#6) dementor

dementor
(senior tag)

Valóban nagyon jóra sikeredett. Jó a hardver is és valóban szép is. Azért ez simán elvárható egy ilyen kaliberű gyártótól aki például a méltán sikeres ThinkPad-eket gyártja. :C

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#7) ace05

ace05
(fanatikus tag)

Ezt telefont a Redmi Pro-m megeszi reggelire.

(#8) Juhaszatti válasza ace05 (#7) üzenetére

Juhaszatti
(fanatikus tag)

Ahogy a tesztben írják egy Redmi 3-at meg is reggeliztetett, aztán elment még nap végéig :)

[ Szerkesztve ]

(#9) rdt89

rdt89
(őstag)

Ez egy remek készülék lett, bár a lenovo-ra sose volt jellemző, hogy a kijelzőből vegyen el hasznos területet, irgum-burgum...

(#10) zazenke

zazenke
(senior tag)

Inkább lenne drágább és tett volna bele csúcs hardvert az aksi mellé. De szerintem ezt is bejelentik hamarosan

(#11) w.miki

w.miki
(PH! addikt)

4"-ban kéne :B Defy2

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#12) Obyboy válasza zazenke (#10) üzenetére

Obyboy
(őstag)

Az üzemidőre mentek rá nem a csúcshardverre.
Talán majd a P2T...

"Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint egy disznóval birkózni a sárban. Idővel rájössz, hogy ő ezt élvezi."

(#13) wesder válasza Juhaszatti (#8) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Redmi Pro-ja van és nem Redmi 3-ja. Az viszont érdekes hogy a 4050mah-as akku-val hogy lenne jobb a Redmi Pro? (gondolom nem az üzemidőre gondolt)

(#14) A 2. Vesztes

A 2. Vesztes
(senior tag)

Hiánypótló készülék!

Bár én leginkább a csúcstelefonokat figyelem megvételre, ez nagyon elnyerte főúri - főkuttyi - tetszésemet!

Bárcsak flegshipbe is tennének ekkora aksit... Valszeg hatalmas sikere lenne! :K

Vuff!

Iphone 7plus + HTC ONE M9+(RETIRED IRON-CLAD GENERAL) + Feketeszeder Q10 + Icipicipuha Lumia 5 + iPad Er2

(#15) enginev3.0

enginev3.0
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ekkora házba is lehet ekkora akksit tenni, kár hogy ezt a többi gyártó általában nem veszi figyelembe

Logitech <3 ll Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom ll Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#16) petyametyo

petyametyo
(fanatikus tag)

Ez lenne a P70 utódja ha nem "5,5 hüvelyken " ,de így nem

[ Szerkesztve ]

Itt már lassan több a link ember mint jofogáson !!!!!!!!! petyametyo felhasználónak 44 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#17) aelod

aelod
(PH! addikt)

Ez egy nagyon jó készülék! Rendben van minden. :K Lenne pénzem venném is.

"Aki embernek hitvány az magyarnak alkalmatlan."

(#18) wesder válasza enginev3.0 (#15) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Szerintem még a 6-7k is belemegy.

(#19) vilmose33 válasza petyametyo (#16) üzenetére

vilmose33
(fanatikus tag)

Kicsit túl árazták, inkább Zuk Z2 vennék.

(#20) FoLey-v válasza enginev3.0 (#15) üzenetére

FoLey-v
(őstag)

Manapság már ez a divatjuk,pedig simán beleférnek nagyobb akksik,így nem kéne naponta tölteni a telefont. :O

[ Szerkesztve ]

• 2000 VW Ğσℓƒ mк4 1.4 єurσ Trєnđℓιnє 75 ŁĔ - Antracit kék metál color •

(#21) Fejvadi

Fejvadi
(PH! nagyúr)

Így sem rossz, de kicsit erősebb és 5"-ban még jobban tetszene.

(#22) Jassz válasza ace05 (#7) üzenetére

Jassz
(kvázi-tag)

Az lehet. Ellenben vannak felnőtt emberek, akik nem azért vesznek telefont hogy a homokozóban versenyeztessék. Remélhetőleg egyre többen felismerik a nagyobb akksi jelentőségét és több ilyen telefon jön, talán kicsit kisebb méretben is :)

(#23) Cifu

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Uhhh.... Ez így nagyon szimpatikus összeállítás.
Oké, nem mondom, hogy kidobom a Oneplus 3T-t, de azért lehet ez így tökéletes lett volna nekem.

Hiába a Lenovo régóta tudja azt az alaptételt, mely szerint valahogy nem az a normális, ha reggeltől estig bírja egy telefon csak átlagos használat mellett... :U

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#24) arktos válasza rdt89 (#9) üzenetére

arktos
(tag)

Ez az egyetlen negatívum, amit az eddigi 2 hetes használat alatt észrevettem. De arra már rájöttem, hogy sosem fognak olyan telefont készíteni, ami mindenben megfelel az igényeimnek, itt ezt rontották el :)
Amikor megláttam, az volt az első gondolat, hogy akkor adom is tovább, de pár nap alatt megszoktam.

Vibe P1-ről váltottam, azt veri minden téren (sebesség, kijelző, ujjlenyomatolvasó, üzemidő).

[ Szerkesztve ]

(#25) Ádám16

Ádám16
(őstag)

A valahai Galaxy S II-m jutott róla egyből eszembe, óriási a hasonlóság az előlapot tekintve.
Egyébként remek készülék, nagyon tetszik.
BTW nem az volt, hogy a Lenovo mobiljai már csak Moto-k lesznek?

(#26) ghiottone válasza Ádám16 (#25) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

De, azonban kb. ez az utolsó, ami Lenovo néven kiadásra került.

Moto X⁴ bemutató: https://goo.gl/6M3W5s --- Eladó Zidoo X7: https://goo.gl/uEUp8U

(#27) Richie86

Richie86
(senior tag)

Tessék már minden gyártónak ezt az akksi kapacitást átvenni, és flagshipekbe is, hiszen oda még jobban kellene a kraft!

(#28) rdt89 válasza arktos (#24) üzenetére

rdt89
(őstag)

Pont ezt nem értettem, mert ez sose volt jellemző náluk, de ez legyen a legnagyobb problémája, mert szerintem a S625 és FHD mindenre elég. Én egy X3 Lite-t nyúzok nagy megelégedéssel. :)

(#25) Ádám16:
Én jobban szeretem a Lenovo logót és a telefonjaikat... :(

(#29) tserrof77:
Tanítható és tv-hez, lejátszóhoz, bármihez amivel kommunikál működik/használható.

[ Szerkesztve ]

(#29) tserrof77

tserrof77
(senior tag)

Tetszik!!! (De egyenlőre marad az M8) Ellenben most én vagyok gyökér, de miért negatívum, hogy nincs benne infra??? Használ még azt valaki, könyörgöm ?!?!

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#30) Teo. válasza w.miki (#11) üzenetére

Teo.
(tag)

3'2 kellene mint annó az 5800-ásom. :)

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020 - 3S ThinkPadT500

(#31) tibcsi0407 válasza tserrof77 (#29) üzenetére

tibcsi0407
(PH! nagyúr)

TV-hez jól jöhet, vagy klímához, vagy beltérihez, vagy akár mindhez egyszerre. :U

----tibcsi ®---- 1+5

(#32) Teo. válasza tserrof77 (#29) üzenetére

Teo.
(tag)

Hát ha van otthon pl. TV akkor te is.
S ha van a telódban infra akkor az ilyen eszközöket tudod irányítani.
Persze nem olyan kényelmes mint a dedikált távirányító,de ha éppen nincs kéznél, vagy lemerült benne az elem vagy elromlott akkor igen csak jól jön az infra port a telóban.

[ Szerkesztve ]

(#33) balazs0102 válasza tserrof77 (#29) üzenetére

balazs0102
(fanatikus tag)

Az infra azért már nem arra szolgál mint régen a nokiákon :-D én nem is vennék szívesen infra nélküli okostelefont. Nagyon sokszor jól jön.

(#34) Obyboy válasza Teo. (#32) üzenetére

Obyboy
(őstag)

Nem a legszebb megoldás de hiánypótlásnak megfelel:
Universal IR Appliances for OTG Android Mobile

(#35) S-eye

S-eye
(senior tag)

Moto is jöhetne ekkora akksival ha már egy háznál van. Egész meggyőző egyébként.

(#36) ollie válasza wesder (#1) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Letapasztasz a kijelző felső részéből fél colt, és máris megvan az 5 col. ;]

*** move along citizen, nothing to see here ***

(#37) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Nagyon kellemesen csalódtam. A P1 nagyon ótvarul nézett ki és nem is szolgált annyival, mint amit az ára indokolt volna. Viszont a P2 minden szempontból hozza azt, amit ettől a szériától elvárna az ember. Elegáns(abb) külső, remek akku, kellemes processzor és kijelző. Az kezdőára se vészes. ha beesik kicsivel 100 alá akkor akár sláger is lehetne (főleg most karácsonykor).

Az egyetlen aggályom a támogatás körül van. Minimum egy 7.1-2 ig kötelező lenne majd frissen tartani. Ezt a lenovo el szokta felejteni.

Finn the human --> Huawei G8

(#38) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Eleg szomoru, hogy itt tart az akku technologiank. Csak ugy lehet ilyen teljesitmenyt kihozni, ha feltegla meretu es egesz tegla sulyu a cucc. De minden esetre, akinek szukseges a nagy uzemido az biztos orulni fog neki. :)

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" | Vasak: pici.tk/e

(#39) wesder válasza ollie (#36) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Hogy erre én miért nem gondoltam? ;]

(#40) Alvin_ti4200 válasza wesder (#1) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

+1

Blog: medium.com/egyjogielete

(#41) Teo. válasza balazs0102 (#33) üzenetére

Teo.
(tag)

Na na. Azért már anno a 6600-ásra is volt olyan app amivel lehett távirányító ként használni. S jó is volt :)

(#42) <Adamsky> válasza tibcsi0407 (#31) üzenetére

<Adamsky>
(PH! addikt)

Az infra - számomra legalábbis - akkor lenne érdekes, ha "tanítható" lenne (vagyis lenne benne infra vevő). Egyébként még nem olvastam a tesztet, de az látszik, hogy egy jó készülék ... lenne, ha nem lenne ekkor tepsi (szubj. vélemény). Egyébként tényleg az van, hogy évről-évre kb. 0,2" megyünk felfelé. Ahogy elnézem ezzel a gyártók egyre több vevőt veszítenek.

(#34) Obyboy
Ez is csak "adó", nem?

[ Szerkesztve ]

Apró: http://goo.gl/SEJNpP

(#43) Teo. válasza <Adamsky> (#42) üzenetére

Teo.
(tag)

Van olyan ami tanítható asszem főleg az LG mobilok.

(#44) tibcsi0407 válasza Teo. (#43) üzenetére

tibcsi0407
(PH! nagyúr)

LeEco is.

----tibcsi ®---- 1+5

(#45) <Adamsky> válasza Teo. (#43) üzenetére

<Adamsky>
(PH! addikt)

... és tibcsi0407

Igen? Hmm... azt hittem nincsenek is ilyen mobilok. Hol lehet ennek utána nézni? Az a baj, hogy a legtöbb mobilos adatbázisban csak annyi van, hogy infra van/nincs.
Egyébként egy ideje már ott tart a technika, hogy ha csinálnának egy jó készüléket (tisztességes kinézet, közepes SoC, infra, NFC, rádió, 4,5-4,7") akkor az sok drágább mobilt agyonverne eladásban. Szerintem ...
A helyzet viszont az, hogy ha jobban megnézzük akkor a gyártók mintha mindig valamit direkt elcsesznének az ilyen mobilokban (nagy káva, nincs státusz led, gagyi anyagok, stb.).

Apró: http://goo.gl/SEJNpP

(#46) tibcsi0407 válasza <Adamsky> (#45) üzenetére

tibcsi0407
(PH! nagyúr)

Persze, hisz tökéletes telefon után ki venne másikat rövid időn belül? :)

----tibcsi ®---- 1+5

(#47) Den Hadnagy

Den Hadnagy
(senior tag)

Egy telefonnak sem tudom megbocsátani, ha ekkora káva mellett még ráadásul szoftveres navigációs gombokat is használnak a tervezői... És ott hagynak egy Dél-Afrika méretű kihasználatlan helyet. Ezt leszámítva kiegyensúlyozott, kellemes árú telefon. Akinek melóra kell, és nem szempont az esztétikum, annak kiváló lehet.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#48) motown5l

motown5l
(fanatikus tag)

S7 edge mellé Jó lesz. Azt hiszem hogy a note 4-et erre a készülékre fogom lecserelni. Akkuido miatt. Rádió hallgatasra jó lesz.

[ Szerkesztve ]

HP, Intel Core I7 ( 7500U ) , 16 GB Ram ,Samsung 250GB 850 EVO , Intel HD620 VGA

(#49) zolq7

zolq7
(újonc)

4gb ram 5000mah csak ne lenne ilyen brutalis nagy...

(#50) tserrof77 válasza tibcsi0407 (#31) üzenetére

tserrof77
(senior tag)

Akkor ÉN kérek elnézést :DDD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.