Új hozzászólás Aktív témák

  • arktos

    tag

    (#1621) zsolt501
    Nos igen, de ugye az üzemidő. :( iPhone is úgy merül, mint egy vízbe dobott ólomdarab.
    Moto telefonoknál pl. egész jó a frissítési hajlandóság, de ott sem raknak bele értelmes akksit (fogyjon az akku mod?), pedig házon belül összefütyülhetnének.

    (#1622) tihibaby
    Mivel még nem volt ilyen telefonom, erről nem tudtam, de alapvetően szimpatikus a cég.
    Egyébként, ha javítják, amit elrontottak, már az is nagy szó, sokan még ezt sem teszik meg. :D
    O+5-t vártam nagyon, de mégha mindent ki is hoztak abból az akksiból, akkor sem lesz pariban egy P2-vel.

    (#1623) Starchm
    Eh, mondtam, hogy kinőttem belőle. :D
    Egyébként a gyári ROM-nál nem emlékszem semmi bugra, csak ott is behúzták a kéziféket a frissítéseknél, többek között ezért váltottam, ill. az SD615 azért érezhetően lassabb az SD625-nél.
    A P1-em egyelőre még a fiókban van, de lehetséges, hogy hamarosan túladok rajta, hátha az új tulaj majd ROM-olgatja.

    Nem nézegetnék állandóan új és új telefonokat, ha a P2-nél is azt mondanák, hogy megjelent 2016. november, kap egy új főverziót (ez ugye már megvolt) és 2018. novemberig kapja a biztonsági frissítéseket.
    Ennyi, szerintem nem egy világtól elrugaszkodott vágy ez.

    A Mate9 Pro, amivel nagyon szemezek pár napja, ezzel meg az a bajom, hogy átlépi azt a lélektani határt, amennyit én egy telefonra szánok.
    Nehéz az élet. :DD

Új hozzászólás Aktív témák