Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Zolee11 #14 üzenetére

    Szerintem nála 1000 HUF / 4 EUR-ot érhet meg egy szoftver, mert ami drágább az biztos lehúzás

    Nem g_cizni akartam, mert én is rengeteg szoftvert túlárazottnak, a biztosított upgrade lehetőségeket szemétnek, a supportot selejtesnek és en bloc inkorrektnek tartok, csak úgy nincsen értelme semmiről írogatni, hogy "reális árú szoftver", mert ugye milyen szoftver, mire való, mit kapok hozzá, mindezért mennyit fizetek estébé.

    A tapasztalatok meg ha csak személyesek, akkor nagyon sokat nem érnek. Én itt a PH!-n halom embert "ismerek", aki még mindig warez Starcrafttal játszik, és nyilván nem azért, mert '98 óta gyűjt keményen.

    Sectumsempra - For Enemies

  • ElEvEn11

    senior tag

    válasz Zolee11 #17 üzenetére

    "Adott termék értéke, mindig annyit ér, amennyit adott ember adott időpontban a "vágyai", céljai eléréséhez képes feláldozni. Tehát az "érték" minden embernél eltérő, így lényegében valakinek túlárazott, valaki meg örül, hogy "csak" ennyibe kerül."
    Ez annyira igaz! Ismerek egy embert, aki minden egyes Apple terméket (Figyelem! Nem oprendszer háború, csak példa!), amint megjelenik gondolkodás nélkül megvesz, még akkor is, ha már van neki hasonlója (pl.: legújabb iPhone, vagy iPod, pedig a korábbiak is megvoltak neki) csak azért mert imádja az Apple termékeket és mert megteheti.
    Ezzel szemben Én; őszinte és gyermeki boldogsággal vennék meg minden szoftvert, amire szükségem van (nem csak játék!), ha megtehetném. Sajna nem így van, de igyekszem még így is. A hardverre például már szinte nem is költök.

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Új hozzászólás Aktív témák