Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Legyes #64 üzenetére

    Én is azt hittem, de nem hiszem, mert hőfok, fogyasztás rendben. Ha fentebb-lentebb tolom a frekit akkor is marad ugyanaz, nem reagál rá.

    És fixen 50MHz-ről van szó bármit is állítok.
    Gyanítom sz*r ez a bios. A beállítások 70%-a sincs meg benne a régiekhez képest. Átmenetileg volt már hasonló bios Asrockéknál, aztán a későbbi bios-okban visszatértek a beállítások. Mintha vmi erős beta lenne ez is.

    @arn: Persze, ez csak egy kérdés volt, ettől még nyilván mástól is függ. Plusz van ugye szórás a mérésekben is. Tegnap én is mértem egyet. Kilőttem amit tudtam (nyilván nem mindent), hogy konzisztens legyen, mégis volt ritkán 40-50 pontos szórásom több futtatás között. Ezek a 0.5-1%-os difik még XFR/Turbon kívül is benne lehetnek simán.

    @Oli
    Úgy értem MS részről mi értelme van most ezzel előjönni, ha kamu az egész.
    Nekem ez így chemtrail szint amíg arról beszélünk, hogy A helyett B van, mert valakinek (aki nem a fejlesztő) C az érdeke.

    Az ilyenek 3 napon belül szoktak kibukni... most is, meg anno akkor is amikor "titokban" javították.
    2017. március

    szerk: Egyébként a jó ég tudja ezek mennyire egyszerűek vagy mik a prioritások MS és AMD oldalon. Nyilván nem ugyanaz... A HPET-timer rész is elég sokat változott. Még legutóbb a 1809-ben is módosítottak rajta pedig ez se mai dolog.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák