Új hozzászólás Aktív témák

  • lordovravens

    tag

    válasz Parci #77 üzenetére

    De, ha pék lennél, akkor megpróbálnád pl. azt is elérni, hogy 1 kenyérből törvényesen csak 1 ember ehet? Mondjuk ha nincs pénzem valamire nem veszem meg, de ha letölteném(amire eddig természetesen nem volt példa), akkor is pont ennyi hasznuk lenne belőlem a kiadóknak. Ha a kenyeret lehetne másolni veszteség nélkül és adnál belőle az éhezőknek attól neked nem lenne kevesebb léd, csak valaki nem pusztulna éhen.
    És természetesen a torrentező ua. a kategória, mint aki leüt a telódért.
    Szerintem most is kb. becsület+pénztárca(+esetleg gyűjtőszenvedély) alapon megy az, hogy az emberek megveszik-e a softwareket. És ha olcsóbbak lennének akkor biztos sokkal többen megvennék, mert fémet is lophatna mindenki, ott van, meg biciklit is meg akármit is, 20k-ig még csak nem is lennének túl nagy bajban, mégsem teszik.
    Meg ez az óriási anarchia, tényleg az van, de gondolom sokan akik támadják itt a warezt ugyan úgy hozzájárultak már valamivel(biztos egyikük sem hajtott gyorsan, ment át piroson vagy csalt adót és persze az ő indokaik kikezdhetetlenek voltak, ha mégis).
    Csak a letöltőket könnyebb lehurrogni, mert pl. te más helyzetben, és itt a ph-n ebben sokan vannak mögötted, ráadásul törvényenkívüliek, úgyhogy mindenki lehet kicsit rendőr, meg igazság bajnoka.
    (És természetesen 0 az iq-m)

    Halhatatlan lélek acél testben. Ez vagyok én, a Cseléd Srác.

Új hozzászólás Aktív témák