Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • edipqe

    senior tag

    válasz Dany007 #202 üzenetére

    nyugi nekem is volt már ilyen:

    ÉS a cég neve ;] BELDEN ;] amcsiknál elég komoly kábelgyártó cég. Európában most még kicsi. Integrált termelésirányító rendszerhez kerestek mérnököt diákmunkában.

    5 jelölt volt, 3 embert vettek fel.
    az 5 jelentkezöből a másik 4 igazi gyökér nyomoronc volt. Mind1ik fél meg 1 oldalas CV vel állított oda :Y
    FÉL OLDAL! annyit tett le az asztalra! az semmi. Az azt jelenti, hogy eddig egész nap CSzet (ami jó dolog :DDD ) és kész ennyi. Alig tudtak megszólalni, angolul se nagyon ment nekik. Végig a plafont + az asztalt bámulták, az hogy végig azt az embert nézem akihez beszélek áááááááááááá neeeeeeeem :DD

    Nem akartam elhinni, hogy ilyen emberek mindjárt végeznek! És kiket vettek fel? :O
    igen hát naná nem engem :D Felhívtam utána a Hr-est és megkérdeztem, hogy a további interjuim érdekében szeretném megkérdezni, hogy miben hibáztam, hogy javítsak az interjúzási technikáimon :P
    Válasz: ÓÓ nagyon jól képzett vagyok, kicsit túl jól is éééééésssssss hát nem tudom, hogy mondjam, de önnek nagy az önbizalma :O
    Meglepődve kérdeztem: Az önbizalmam?
    Hááááááttttt őőőőő igen, nagyon határozott és céltudatos vagyok és, (na eddíg bírta a nő, itt már kiugrott a szög a zsákból nem hiszik, hogy hosszú távon engem ez a munka "lekötne".

    Féltek, hogy miután ott magambaszívom a szaktudást, elköszönök szépen :(

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

Új hozzászólás Aktív témák