Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • skyrush7

    aktív tag

    válasz dave0825 #32527 üzenetére

    XDA-n ajánlották, hogy jó OEM alkatrészeket árulnak, tényleg eredetiek. Megnéztem a szállítási módokat, feltűnt a Hongkong Post (-ugyebár nagy alis vagyok én is :D -), azzal meg már sokat rendeltem. Megrendeltem tőlük, mert sehol máshol nem találtam eredeti kijelzőt, Magyarországon nem is reménykedtem benne.
    Hongkong Post-tal (+5$, azt hiszem annyi az ára) 3 hét alatt megjött, csomagkövetés is aránylag pontos volt.
    AZ enyémben nem volt a kézibeszélőnek hangszórórácsa, nem érdekelt, gondoltam cserénél át lehet tenni. Aha, miután átvettem javítás után, elég nagy hiányérzetem támadt első látásra ott legfelül. A srác nézett is nagyot mikor szóvá tettem, de nem balhéztam, mert szükségem volt (és van) a telefonra.
    Egyébként júliusban lett kicserélve, a színei szerintem szebbek is az előzőnél. Sapphire blue-t rendeltem (mert akkor már fél éve nem volt készleten midnight black, február óta vadásztam - aztán 3 héttel később írtak, hogy újra készleten van :W )
    Szerintem érdemes tőlük rendelni, ha számít az ár és nem sürgős. Persze nyilván van futár is, csak borsosabb áron. Viszont az értékhatárra vigyázz, közlik is, hogy a valós ár kerül feltüntetésre a csomagon. Ha jól tudom, 40€-ig áfamentes a külföldről érkező csomag magánszemélynek. Nekem 12.412 forintba jött ki szállítással együtt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák