Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz ztibor #3326 üzenetére

    Ez itt már nem csak a PH-ról szól. És részben megértem miért lepett le Digit, és én is felajánlottam, ha a helyemre tud erősebb játékos jönni én le is lépek szívesen, mert a csapat érdek azt kívánja. A csapat egy ideje top csapat lett, amiből következik, hogy minél több magas szintű játékos kell bele, és előbb utóbb ki fognak kerülni olyanok is akik PH-ról kerültek oda, de keveset tolják a játékot, vagy kiválnak a nagyok csinálnak egy másik csapatot és szépen felhúzzák magukat adott esetben, ha ne adj Isten resetelik valamikor az egész Team dolgot, akkor levernek mindenkit.

    És van aki nem tudja azt elengedni, hogy csak ő van. Nem akarlak bántani, félre ne értsd, és semmi bajom a "kicsi" játékosokkal, mert nyilván nem kezdheti mindenki ugyanakkor, nem játszhat mindenki ugyanannyit, de nem a PH az egyetlen magyar Team, és bizony lehet, hogy sokkal több öröme lenne egy kicsinek egy kisebb csapatban akár a magyar Top2-ben, mert olyan ellenfelet kapnak, ahova ő is bele tud szólni.

    Remélem senki nem érti félre amit írok és nem forgatjátok ki a szavaim.

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Új hozzászólás Aktív témák