Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    Topikgazda

    válasz DJ. Ru$y #3328 üzenetére

    Egyébként - ha nem titok! - pont erről is szólt az a bizonyos üzenetváltás, hogy
    elindult a Messengeren egy ilyen ötletelés (akkor én még nem voltam ott), hogy
    lehetne csinálni másodlagos csapatot a PH-n lévő gyengébbek számára stb.:K

    Lehetne, persze! De praktikusan akkor is a PH-sok kirúgásával, hiszen ugye a
    pontszám az a csapaté. Ha egy újat indítanak, hát sokáig tart a csúcsra az út!
    Meg az tény, pont az kezdte hozni a sok jelentkezőt, hogy itt egy Top csapat...
    Kérdés, hogy mekkora lelkesedés maradna, ha egy kezdő (pontszámú) csapat
    lenne, egy olyan ígérettel, hogy kb. 2 hónap múlva Top10-es lesz. Passz...:R

    Mindenesetre érdekes kérdés! És egyet tudok érteni azzal, hogy nagyobb buli
    lenne a gyengébb verdákkal, vagy épp játékostapasztalattal rendelkezőknek a
    "fiókcsapat", kisebb stresszel, kevesebb elvárással. Én sajnos beleszaladtam
    abba, hogy teljesítménykényszer: felhúzom a tuningokat, erre elfogyott csomó
    gyémánt, nem baj, veszek párezer Ft-ért... Ez a fejlesztők célja, ez a pay2win.

    Felajánlotta nekem HUN, hogy ha zavar, hogy ők páran NEM regisztrálnak ide,
    akkor lépnek (arra válaszul, hogy át akartam neki adni a stafétabotot!), de azért
    az világos, hogy egy ilyen kvalitású játékos (és néhány hasonló társa) lelépése
    hova vezetne: sorozatos vereségekhez. Kérdés, hogy az szórakoztató lenne-e?

    Nem hiszem. Lényeg az, hogy maradok a csapatban, és amíg érdemben tudok
    hozzátenni az eredményekhez bízom benne, hogy nem rúgnak ki. Aztán ennyi.

    Teljesen más helyzet, mint amikor nekem kellett nézni, hogy kitől búcsúzzunk?
    Addig volt könnyű a dolog, amíg volt csomó töltelék tag, őket lehetett aprítani.;]
    Aztán amikor már se töltelék, se nullázó... az dilemma: de már nem az enyém!

Új hozzászólás Aktív témák