Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Picco #51 üzenetére

    Semmi gond nincs azzal, hogy valaki ki akarja próbálni. Igazából elsőre még a weaver-fogása is teljesen rendben van Alice-nak. Aztán lövésnél mégis durván hátrafordul a jobb csuklója, gondolom másnap érezte is...

    Anno én azt "játszottam" hasonló esetben, hogy kiürített fegyvernél mondtam a delikvensnek, hogy fogja stabilan, aztán egy hirtelen mozdulattal a csőtorkolat alatt aláfogva felrántottam a fegyvert (nagy kaliberű pisztoly, sörétes puska, mindegy). Ha nem tudta stabilan fogni a fegyvert, akkor pedig inkább nem engedtem lőni ilyen nagy kaliberrel, maradjon a .38 Special vagy 9x19-esnél. Igen, azt is felesleges okoskodásnak gondolta mindenki. Utáljon érte, nem érdekel. Inkább ez, minthogy megsérüljön, és nekem kelljen esetleg magyarázkodnom.

    Láttam eleget, hogy lesznek felelőtlen emberek miatt kék foltok a szemek alatt, meg csuklórándulások, szán által odacsípet ujjak, stb.

    @AliceWake (#57): A leírásod alapján elnézést kérek tőled és a lövészetvezetőtől is, visszaszívok mindent, jobb lett volna csendben maradnom... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák