Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41079296

    törölt tag

    válasz biker #2666 üzenetére

    Szia!
    Timi35Szonja
    Azonnal csináltass Mr-t. Nem ijesztgetlek, de nekem ugyanígy kezdődött. Ha nincs ismerős akkor fizesd ki. 30-40E Ft. Derékfájás,ami lábra húzó, de érzésre nem lokalizálható pontosan, így érezheted alhasinak is. A zsibbadás hullámokban a lábujjig, először csak a jobb aztán bal is. Vizelet és széklettartási képtelenség és természetesen impotencia. A fájdalom erősödésével a vádlik teljes funkcióvesztése és a lábon több helyen izom funkció zavar bőr érzéketlenség. Mentő - neurológia ügyelet - egy hét szarakodás, aztán vitettem el magam és fizettem ki az MR-t. Az azonnal kiadott képi és szöveges szakvéleményt telefonon mondtam be az ezt megelőző gerincműtétemet végző orvosnak aki rögtön lefoglalta a műtőt és másnap éjjel megműtött.
    A sérvem nem csak az ideggyököt nyomta hanem a gerincvelőt is.
    Az idő tényező nagyon fontos. Ezt a nyomás 24 órán belül le kell szedni a gerincvelőről. Nekem ez kb.10 nap volt. 2014 Augusztus.
    Ma. A vádlikban alig van erő. A tartási problémák impotencia nagy részt megszűntek de figyelnem kell a felfázásra, mikor és mennyit iszom és reflex szerűen wc-től wc-ig gondolkozom. Az életminőségem alapjaiban változott meg. Szerintem ne vedd félvállról. Csak az MR képes tiszta képet adni az állapotodról, aztán lehet gondolkozni hogy kell-e műtét egyáltalán vagy elég ha szelíd megoldásokban gondolkozol.
    Vigyázz magadra, minden jót!

    [ Szerkesztve ]

  • Gregzekk

    újonc

    válasz biker #2666 üzenetére

    Kedves biker, Neked a zsibbadás hol és mennyire maradt meg? Javult valamennyit a műtét óta? És a műtét előtt jobb volt, mint a műtét után (nekem igen)? Változó? Mit mondtak és ahhoz képest mi lett? Ne haragudj, ha sok a kérdés, csak szeretnék valahogy tájékozódni, hogy mire számíthatok.

Új hozzászólás Aktív témák