Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • graver40

    csendes tag

    válasz klari164 #1947 üzenetére

    Klári, az úgy van, hogy a kórházból úgy engedtek el, hogy előbb egy gyakorlatsort tanított a gyógytornász, amit az első 6 héten csinálni kell (neked is így volt, nem?). Aztán a 6 hetes kontrollnál is menni kell a tornára, egy újabb gyakorlatsorért, amit a műtét utáni 3. hónap végéig csinál az ember. Aztán jön a "3 hónapos" gyakorlatsor, ez a legnehezebb, eleinte nem is könnyű megcsinálni, de az első műtétem után úgy éreztem, ez használt igazán. Én fel szoktam venni a telefonomra amit a gyógytornász mond, és az alapján már otthon is tudom csinálni nap mint nap a tornát. Máshova engem nem küldtek 4 éve, és most sem, de ugye engem nem csavaroztak (még), és a családot, gyerekeket se hagynám itt, hacsak nem muszáj. Reumatológushoz nem járok, mert 4 éve is letojta, hogy mi van velem, tőle aztán akármeddig lehettem volna betegállományban anélkül, hogy tudtam volna, mi bajom.
    Ha teheted, vedd igénybe a gyógyfürdőt, hátha segít, többen dicsérik az ott kapott kezeléseket.
    Hogy mitől lehet a fejfájás, szédülés, nincs ötletem, nekem nem volt hasonló. Csak a műtét utáni héten szédelegtem egy kicsit, de hát még gyenge voltam akkor.
    Lassan én is nekiindulhatok a mai második sétának, szerencsére nincs messze a suli. :) Gondolkozom, hogy lassan bicajozni is kéne (azt mondták, már lehet), de még eddig nem mertem, pláne nem akarnám pumpálni a bringát. Használjuk ki a napos időt, holnapra esőt mond.

Új hozzászólás Aktív témák