Új hozzászólás Aktív témák

  • klari164

    csendes tag

    válasz Gerinctelen #1986 üzenetére

    Szia Vali! Nagyon örülök, hogy kitudtál kapcsolódni. Azért 3 órát végig állni, az se semmi a gerincnek. Na de nem lett belőle baj gondolom. Nagyon kell a kikapcsolódás. Én imádok olvasni, így tv-ét nem nagyon nézek. De most azt figyeltük meg a párommal, hogy még az se érdekel. Tényleg ki kellene kapcsolódni, de túlzottan nagy lehetőségünk nincs. Még nem bírok annyit menni, gyógyfürdőbe még nem mehetek,na és jön a hideg. Gondolom ezt nem is kell mondani, mindenki érzi a derekában. 9 fokokat beszél, tegnap nálunk 23 fok volt. Ma reggel tudatosan csak 1 fájdalomcsillapítót vettem be, hátha elég volna az is, mert már kezdek begubancolódni a sok gyógyszertől. Nem baj majd nov. 27-én mindenre fény derül, a kontroll vizsgálaton. A barátnőm, aki szintén "vasas", mondja, hogy nagyon lassú gyógyulási folyamatú a felépülés. Hogy van már a bedurrant izomzatod? Gondolom ez az idő még rátesz egy lapáttal. Vigyázz magadra és pihenjél, hogy minél hamarabb folytatni lehessen a kezelést, mert Te már elindultál egy bizonyos "pozitív" úton. Az esős idő ellenére, legyen szép napod.

Új hozzászólás Aktív témák