Új hozzászólás Aktív témák

  • Blazs120gl

    aktív tag

    válasz Yany #721 üzenetére

    Ha nézted a 718-as hsz-t, ott pontosan arról van szó, hogy én is úgy gondolom h vannak gondos és gondatlan bányászok is.

    És éppen ezért a használt kártya vevő szemszögéből is nézd meg. Az eladó azt mond, amit csak akar. Nem látsz a fejébe.Visszaolvasol, látod, hogy kitárgyaltuk mi a hozzáállás a rendeltetésszerű használathoz, a garanciához. Ezek fényében egy óvatos vevő vagy nem vesz használt kártyát, vagy nagyon nyomott áron vesz.
    Csak a garanciális ellenőrzés kiskapui miatt nem bizonyítható a garivesztés.Ez idáig bárkire igaz lenne.

    A bányászat mindezekre jön ra, mint további rizikófaktor. Te megmondod, ha bányásztál egy eladó kártyával? Lehet, hogy más nem.

    Bányász BIOS = garanciavesztés. Akár gondos bányász,akár nem. Ezt sokan megmagyarázzák maguknak, hogy szabad, mert lehet, úgyse bukunk le. Gerinc kérdése.

    Én el tudom képzelni, hogy ethereum bányász létedre Te személy szerint részrehajlás nélkül képviseled a komoly, kiegyensúlyozott, mértékadó álláspontot és vezeted a helyes úton a népet... A kérdés, hogy a nem bányászok is így látják-e.

Új hozzászólás Aktív témák