Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borg25

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz #82146048 #23 üzenetére

    Értem én, hogy moziban mindig új film van.
    A Mekis kaját ha csak félig eszem meg, akkor a másik felét nem adhatja el, a moziban se ültethet be a helyemre másvalakit, hogy féláron nézheti a felétől. Viszont moziban ritka a teltház, szóval nehéz ott azt mondani, hogy miattam esett el egy nézőtől, mert a helyemre ült volna olyan is, aki végignézi és nem kéri vissza a pénzt. Főleg úgy, hogy aki a helyemre ült volna, az mivel meg akarja nézni a filmet biztos megnézi egy másik időpontban.
    Itt arról van szó, hogy egy évben mondjuk leadnak 1000 filmet, és ami ebből jó az mondjuk 40, amiért megéri pénzt kiadni az 5. Mivel a filmek tartalmi minőségét nem akarják emelni (+ ízlések és pofonok) ezért mindent megtesznek azért, hogy te a maradék 960 rossz film megnézésére is fizess. Hogy utána 1re értékeled, elalszol, kijössz, őt nem érdekli, a pénzed már nála és neki csak ez számít.
    Sok olyan film van, amiben az összes jó jelenet benne van a trailerben, aztán ha más vicces jelenetre számítasz csalódni fogsz. Lapos, értelmetlen, zavaros.
    Tudtad, hogy régen azt mondták, hogy egy film első 20 perce számít, ott dönti el a néző, hogy végignézi és kijön? Hogy egy film történetének a filmnézés alatt és után is elvben logikusnak kell lennie, és nem kéne benne logikai buktatókat találni? (pl. Valamelyik Mel Gibsonos film az idegenek átutazzák a világűrt, leigázzák a földet, de nem tudnak kinyitni egy fa ajtót és még berúgni/berobbantani se tudják csak azért mert a főhős ott bújt el?)

    Porthoszx:
    Jaja, online filmnézésnél hozhatnának ilyen funkciót.

    Az eredeti példányban nem elérhetőre tökéletes példa, hogy 2003 körül kiadták a Star Warst DVD-n és VHS-en. Magyar hang csak VHS-en volt. Szóval, ha magyar szinkronnal akartad nézni DVD-n, akkor csakis kalóz változat jöhetett szóba, mert ott nem voltak restek alá rakni a VHS hangot és másolni pár példányt...

    [ Szerkesztve ]

  • -Skylake-

    addikt

    válasz #82146048 #23 üzenetére

    "Egyébként arra a kávézóra is kíváncsi lennék, ahol többször is visszakéred a kávé árát, és még mindig kiszolgálnak "

    Starbucksba pl ha kikered a kavet es szerinted nem jo, bar az arat nem kapod vissza de ujrafozik. Ha utana se, megint ujrafozik. Addig fozik ujra ameg nem sikerul nekik. (Persze az megint mas kerdes, hogy ha orokke ujrafoznek akkor sem tudnanak jo kavet felszolgalni egy starbucksban, de ez mas tema)

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • CsabyB

    csendes tag

    válasz #82146048 #23 üzenetére

    Bocsi, de a mekiben visszaviheted :)
    Akkor is ha nem izlik legyen az új valami és nem izlik vagy régi amit már ettél de valami nincs rendben vele.
    Vagy ha a minősége nem igazán megfelelő.
    Kaptam már olyan szenyót ami bellül még hideg volt és a fél szenyót már megettem, mire meguntam hogy hideg és visszavittem. Megmérték a hőmérsékletét és mivel tényleg hidegebb volt a kelleténél kicserélték és kaptam egy másikat. Az asszony az almáspitét vitte vissza mert előszőr vett és nem izlett neki, és visszakapta az árát.

    Régen én sem vettem meg a legtöbb játékot, mert floppys korban még nem nem volt túl sok lehetőség rá.
    Cd-s korban meg akármennyire vigyázott az ember a cd-re pikk-pakk összekarcolódott és kukás lett egy rakás pénzért. Ezért csak amit muszáj volt vettem meg.
    Amióta steam meg origin... azóta szinte mindet megveszem mert biztonságban érzem, nem karcolódik, nem vesztem el a lemezt, nem rakom el úgy hogy csak évek múlva találom meg stb...

    Filmet nem nagyon töltötöttem soha, bár moziba sem járok túl gyakran.

    A magyar zenészeket sajnálom inkább kicsit, bár zenét sem töltök szinte semennyit de egy Punnany lemezt egyszer úgyis megveszek :K

  • .tnm

    addikt

    válasz #82146048 #23 üzenetére

    ha kétszer nem ízlik a kávé, nyilván harmadszorra már te se fogod kérni. ha nem tetszett az Avengers, akkor valszeg nem fogod megnézni a 2-t. Ha nem jön be Ben Affleck színészi játéke, akkor... és így tovább. Nem ördögtől való, hogy visszakérd a moziban az ár egy részét.

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

  • arnyekxxx

    veterán

    válasz #82146048 #23 üzenetére

    A Mekiben sincs az, hogy veszel egy BigMacet 800 forintért (mondjuk), megeszed a negyedét, és visszakéred a 600 forintot, mert nem ízlett.

    A Tescoban/Aldiban viszont van. Így is lehet csak akarni kell.

Új hozzászólás Aktív témák