Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsabyB

    csendes tag

    válasz #82146048 #23 üzenetére

    Bocsi, de a mekiben visszaviheted :)
    Akkor is ha nem izlik legyen az új valami és nem izlik vagy régi amit már ettél de valami nincs rendben vele.
    Vagy ha a minősége nem igazán megfelelő.
    Kaptam már olyan szenyót ami bellül még hideg volt és a fél szenyót már megettem, mire meguntam hogy hideg és visszavittem. Megmérték a hőmérsékletét és mivel tényleg hidegebb volt a kelleténél kicserélték és kaptam egy másikat. Az asszony az almáspitét vitte vissza mert előszőr vett és nem izlett neki, és visszakapta az árát.

    Régen én sem vettem meg a legtöbb játékot, mert floppys korban még nem nem volt túl sok lehetőség rá.
    Cd-s korban meg akármennyire vigyázott az ember a cd-re pikk-pakk összekarcolódott és kukás lett egy rakás pénzért. Ezért csak amit muszáj volt vettem meg.
    Amióta steam meg origin... azóta szinte mindet megveszem mert biztonságban érzem, nem karcolódik, nem vesztem el a lemezt, nem rakom el úgy hogy csak évek múlva találom meg stb...

    Filmet nem nagyon töltötöttem soha, bár moziba sem járok túl gyakran.

    A magyar zenészeket sajnálom inkább kicsit, bár zenét sem töltök szinte semennyit de egy Punnany lemezt egyszer úgyis megveszek :K

Új hozzászólás Aktív témák