Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz kisgyerek85 #6160 üzenetére

    Hát jaja,a cumisüveg alak szokatlan...Ja,előny,hogy egy milivel se hosszabb,mint a V3,de sokkal több kapacitás,plusz a SZÁL FÖLÉ eső tér is több,még emiatt is később lesz döntögetősebb,mint a másik 2...
    DE 400ft egy fém szipka hozzá,ami végülis mégis alternatíva.A Helixhez még ez sincs...leszámítva a színeseket,ami érzetre ugyanaz,és leszámítva a laposat,ami akksinként más "pózban" áll be.Ok,persze a Mininovához lehet szabvány 501-es drippet használni,nekem is van ilyenem,szeretem,üvegszövetcsővel tekerve!De nem is ez a lényeg,hanem hogy "melós" vagy "bulis" patronnak még akkoris jobb a cumisüveg,mert gondozásmentes,sok fér bele és stabilabb,mint a másik 2 folyásügyileg.Pedig én mindháromból használok többet,és tekertem is még FÉMSZÖVETES verziót is,stb,mondhatni rutinos vagyok ezekkel a patronokkal.Mégis ez a cumisüveg a napi társ...Nem tökéletes,van,amiben a másik 2 éppen jobb,de a legtöbb jó tulajdonság,és ráadásul pont a legfontosabbak,mint a nagy tartály és a stabilitás,gondozásmentesség(töltéskor sem megfolyás,kondenzzel pöcsölés is ide tartozik,ok,egy papírzsepi,de ki szeret ilyennel pl.kocsmában tökölni?) a nap vagy az éjjel folyamán,mégis ez hozza össze.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák