Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz zed01 #46 üzenetére

    "Az sem érv, hogy a linuxos rendszergazdákat/fejlesztőket meg kell fizetni, ugyanis a windowsos rendszergazdákat is meg kell fizetni, annyi különbséggel hogy windows használatakor még a magyar viszonylatban is a több milliárdos licensz költséget is fizetni kell. És ha ezek a fejlesztők az összes driver és egyéb problémát megoldják, akkor az általad emlegetett érv sem állja meg a helyét, miszerint ez meg az nem működik linux alatt."

    jol latod, itt kemeny penzekrol van szo mindket oldalt, s ennek az ellenkezojet en sem allitottam sehol

    "(...) volt nalam egy scsi hw raid vezerlo (...)

    Én is tudom hogy vannak egzotikus hardverek amik nem működnek linux alatt a mai napig, de ezt úgy beállítani hogy nem működik a linux, finoman szólva balgaság."

    ez ket reszbol all
    a raid vezerlohoz (amit azert egzotikusnak nem neveznek) van mukodo driver a linux kernelben, csak eppen modulkent van forgatva, s igy ha nincs egyeb lemezed, amirol boot-olnal, nem er semmit, fordithatsz magadnak sajat kernelt
    az usb wireless stick-et meg egzotikusnak nevezni csak azert, hogy bejojjon az ervelesed minimum vicc kategoria

    "Ubuntun apt van, ami hidd el, az összes tárolóban található csomaggal megbirkózik. Én személy szerint sz@rok a jboss telepítőre, már megbocsáss"
    megbocsajtok
    a nyelvezetert is, meg azert is, mert megint nem tudod, mirol irsz
    az emlitett jbossas4 csomag megtalalhato az ubuntu repo-ban (ertsd: apt-get install jbossas4utasitassal telepitheto), csak eppen nem ersz vele semmit, mert tartalmaz egy start es egy shutdown script-et, a jboss application server-t meg kihagytak belole

    bar kicsit furcsa, hogy bebofogod a temaba, hogy a linuxjajjdemindenresokkaljobbabb, utana mikor picit megkerdojeleznek, egybol leszarod az adott problemakat, mert te, homeuser-kent tok jol tudsz linux-on is forumozni, zenet hallgatni, meg filmet nezni (gondolom a nemet kulugyminiszteriumi dolgozoknak is pont csak ennyire van szuksege)

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák