Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz rudi #4 üzenetére

    Ja, illegálben meg torrentről gyorsabban lejön az x sorozatrész vagy film, mint amennyi alatt megnézné az ember

    Ez mind rendben van. Sőt! Az én filmes ízlésem nem igazán mondható átlagosnak, jóformán az álltalam kedvelt művek 10% -át sem lehet nálunk kapni, és tv -ben sem igazán adják őket (nem szeretem a hollywood -i filmeket, egy amerika seggét nyaló országban.. ezt hívják úgy, hogy pechh..:) ) Az internetes warez úgymond ezért is felsőbbrendű, mivel azontúl hogy ingyen van, még a választék is korlátlan, és nem csak azt nézheted amit az arcodbatolnak. Sok olyan kedvenc együttesem is van, amit így ismertem meg, és ha nem lenne az internet, soha az életben nem hallottam volna róluk.

    Azért ha nagy ritkán megjelenik egy álltalam ismert és kedvelt film, akkor azt megveszem, (feltéve hogy rajta van az eredeti hangsáv, és minimum egy angol, illetve egy magyar felirat, mert gyakran ezeket is lefelejtik.

    De mindenesetre nekem nem tetszik a megoldás amit említesz, nekem kell a tudat hogy a nehezen megszerzett filmjeim ott vannak amikor kellenek, és hogy nem kell értük 86x fizetnem, hanem csak egyszer (vagy ha nem adták ki, akkor torrent, és akkor egyszer sem..:) ) Rólam ne húzogassanak le ennyi bőrt. Ha fizetek a filmért, akkor az az enyém.

    A BD viszont olcsósodhatna, mert az adattárolási gondjaimat mindenképpen enyhítené...

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák