Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    Egyébként itt most megint a "nekem ez is elég" vita folyik, mint ami az apple termékeknél szokott. Ráadásul itt is az a helyzet, hogy a normálisabb windows -os netbook árban lehet venni egy jóval kevésbé használható, felhőzős vackot.
    Ha nekem ajánlanak egy trabantot annyiért amiből már egy mercedes -t is kaphatok, akkor hiába lenne elég a trabi is a 4 kerekével hogy elvigyen A -ból B -be, akkor is a másikat akarom majd, mert egyszerűen jobban megéri az árát.
    Vagy ha a piacon az egyik árustól kapok 2 kg almát akcióban mert sok van neki és megteheti, akkor hiába lenne nekem elég 1 kb is a másiktól ennyiért, akkor is a dupláját veszem meg, mert a pénzemért többet kapok....

    Remélem érthető. A chromebook -nak minimum feleannyiba kellene kerülnie, bár akkor meg azért vennék sokan, hogy aztán legyalulják róla ezt a vackot, és mondjuk win7 startert, vagy valamilyen linux -ot (mondjuk azt a vacak buguntut) tegyék a helyére....

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák