Új hozzászólás Aktív témák

  • spidersoft

    senior tag

    válasz Gépötty #9025 üzenetére

    Ha egy mód van rá, akkor ennek mégrosszabb a golyós cucca. Nekem ebből is Somogyis van (akkor még nem fedeztem fel az ebayt :D és meglepően sok üzlet árul somogyis cuccokat...). A golyó nem teljesen kerek (ahogy a két formafél illeszkedett...), bármilyen pozícióban nem akarja megfogni, illetve olyan, *mintha* megfogná, aztán pici erőtől átfordul egy számára kellemesebb pozícióba... a csipesz kifordul a szorítóból (a csipesz lemezből van, és szára is ugyanabból a vékony lemezből hajtott cső, arra szorít rá a csavar), a kis műanyaglencse kábé semmire se jó... Az ilyen egyszerűbb nagyítós cuccokat már csak azért se szeretem, mert ha valamit gyorsan el kéne engedni, de még nem lehet, mert hűl a forrasztás, akkor reflexből a nagyítón keresztül fújod (az van előtted), amitől persze nem lesz jobb... :DDD Mivel néha jól jönne egy ilyen, így én egy időben fém gégecsöves tartókon gondolkoztam, lehet felfrissítem az ötletet. Jó lenne érezni pl., hogy egy ilyen mennyire keményen hajlítható :U Nem rég volt egyébként szó itt ezekről a spirálbetétes gégecsövekről.

Új hozzászólás Aktív témák